Apie 11 val. Viliuje, Baldžo gatvėje, Nemenčines plente, 1980 metais gimęs vyras, neturėdamas teisių, vairavo automobilį „Oper Zefyra“ – jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio (alkotesteriu nustatytas 3,27 promilės girtumas).

Tą pačią dieną, apie 15 val., Apkasų gatvėje 1966 metais gimęs vyras vairuodamas automobilį „Volvo“ kliudė stovintį automobilį ir iš įvykio vietos pabėgo. Jo kraujyje vėliau buvo nustatyta daugiau negu 1,5 promilės alkoholio (alkotesteriu nustatyta 2,78 promilės).

Tuo metu Šiaulių rajone Einoraičių kaime, prie išvažiavimo iš gyvenamojo namo kiemo policijos pareigūnai apie 22 valandą sustabdė automobilį „Audi A3“, kurį vairavo neblaivus (1,89 promilės) 1984 metais gimęs vyras. Jis uždarytas į areštinę.

Varėnos rajono Dubičių kaime antradienį automobilį „Volvo“ vairavo 1988 metais gimęs neblaivus vyras (alkotesteriu nustatyta 1,70 promilės), o ties Pošalčių kaimu – 1992 metais gimęs vyriškis iš Jungtinės Karalystės vairavo automobilį BMW (1,75 promilė).

Be to, sulaikyti ir du neblaivūs pareigūnai. Tauragės rajono Ližių kaime nuosavą automobilį „Audi A6“ ne tarnybos metu vairavo Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pasienietis M. U., gimęs 1989 metais – jam nustatytas 1,93 promilės neblaivumas. Vyras uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Švenčionyse nuosavą automobilį „W Passat“ ne tarnybos metu vairavo neblaivus (0,65 promilės alkoholio) Švenčionių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys-gelbėtojas D.Č. , gimęs 1986 metais. Vyrui surašytas protokolas.