Gegužės pradžioje Raseinių rajono policijos komisariatą vienas po kito pasiekė pranešimai apie pavogtus automobilius.
© Shutterstock nuotr.

Tarp gegužės 4 d. 21 val. ir gegužės 5 d. 11 val. Raseiniuose, Aušros g., iš A. G. gyvenamojo namo kiemo buvo pavogtas žalios spalvos automobilis "Renault Espace". Automobilis buvo atrakintas, rakteliai palikti viduje. Gegužės 7-ąją 10.50 val. automobilis rastas stovintis Raseinių rajone, Viduklėje, su išlaužta vairuotojo durelių spynele.

Tarp gegužės 4 d. 22 val. ir gegužės 5 d. 6.30 val. Raseinių rajone, Viduklėje, Švendrų gatvėje, neaptvertame nesaugomame gyvenamojo namo kieme, sulaužius neužrakinto E. S. žalios spalvos automobilio "Opel Vectra" užvedimo spynelę, buvo pasikėsinta jį pagrobti.

Gegužės 5 d. 1.45 val. Raseinių rajone, Viduklėje, V. Kudirkos gatvėje, iš nesaugomo namo kiemo, pavogtas neužrakintas V. S. raudonos spalvos automobilis "Opel Astra", su salone paliktais užvedimo rakteliais, transporto priemonės registracijos liudijimu, techninės apžiūros pažymėjimu ir civilinės atsakomybės draudimo liudijimu.

Ikiteisminių tyrimų metu nustatyta, kad gegužės 4-ąją, apie 23 val., 20-metis G. N. ir 24-erių J. S., eidami viena Raseinių gatve, gyvenamojo namo kieme pastebėjo stovintį "Renault Espace". Abu nuspendė šiuo automobiliu grįžti į namus Raseinių rajone, Viduklės miestelyje.

Nuėję į gyvenamojo namo kiemą, pamatė, kad automobilis neužrakintas, o užvedimo spynelėje styro raktelis. Kad nepažadintų žmonių, automobilį iš kiemo išstūmė jo neužvedę. Nuvažiavus į Viduklę, Kęstučio gatvėje automobilis sugedo. Norėdami paslėpti, toliau nuo gatvės nutempti sugedusią mašiną, draugai nutarė tą padaryti kitu automobiliu, praneša Raseinių policija.

Švendrų gatvėje gyvenamojo namo kieme stovėjo nerakintas žalios spalvos automobilis "Opel Vectra". Kadangi šio automobilio raktelio niekur nerado, G. N. nutarė, kad tiks "Renault Espace" užvedimo raktelis. Bandant jį įkišti į "Opel" spynelę, šis lūžo ir jo dalis liko spynelėje.

Gegužės 5-osios naktį, vaikštinėdami po Viduklę, G. N. ir J. S. sugalvojo pasivažinėti. Kadangi transporto priemonės neturėjo, daug negalvoję, nutarė ją „pasiskolinti“ iš kokio vidukliškio. Netrukus V. Kudirkos gatvėje, gyvenamojo namo kieme vaikinai pamatė stovintį raudonos spalvos "Opel Astra". Nuėjęs prie automobilio, G. N. aptiko, kad šis nerakintas, o užvedimo rakteliai padėti salone.

Netrukus abu keliautojai jau važiavo Kauno link. Kadangi Prienų rajone gyvena G. N. pusbrolis, nutarė jį aplankyti. Prisisvečiavę, vakare vaikinai nusprendė grįžti namo, bet automobilis neužsivedė, nes bake neliko benzino. Aplinkybės taip susiklostė, kad grįžimui namo teko „skolintis“ kitą automobilį. Prie vienos sodybos kieme esančio garažo rastu metaliniu strypu nudaužus pakabinamą spyną ir atvėrus garažo duris, prieš akis išdygo - koks sutapimas - raudonos spalvos "Opel Astra". Kadangi užvedimo spynelėje buvo palikti rakteliai, draugai sėkmingai sugrįžo į Viduklę.

Profesionalaus Raseinių rajono kriminalistų darbo dėka, pagal pavogtuose automobiliuose rastus ir paimtus daiktinius įrodymus, buvo nustatyti įtariamieji. Gegužės 7-ąją G. N. ir J. S. buvo sulaikyti ir uždaryti į Raseinių rajono policijos komisariato ilgalaikio sulaikymo patalpas.

Gegužės 9-ąją Raseinių rajono apylinkės teismas vagišiams paskyrė kardomąsias priemones: J. S. - suėmimą trims mėnesiams, G. N. - suėmimą dviem mėnesiams.

Vaikinams teks atsakyti ne tik už automobilių vagystes Raseinių ir Prienų rajonuose, dėl kurių jiems pradėti ikiteisminiai tyrimai ir pareikšti įtarimai, bet ir už daugelį kitų vagysčių, dėl kurių taip pat pradėti ikiteisminiai tyrimai. Abu ilgapirščiai policijai gerai žinomi, nes ne kartą teisti bei bausti administracine tvarka.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Išsvajotas atostogas pakeitė košmaras: neaišku, kur nuvežė, ir liepė išlipti (144)

Kas gali būti geriau už jaukias šeimos atostogas, kai nereikia galvoti, kuo užimti vaikus, o dvi...

54 val. trukusi drama Vokietijoje – sunkiai protu suvokiama: jautėmės tarsi skerdžiami gyvuliai (44)

Į laisvę po 29 kalėjime praleistų metų paleidžiamas Dieteris Degowskis – gangsteris, nuteistas...

Nepaleiskite vadžių: kas padės nesustorėti šaltuoju metų laiku (1)

Artėja Padėkos diena (populiarėjanti ir Lietuvoje) ir ilgi žiemos mėnesiai, kai imame...

Orai vis labiau primins žiemą (5)

Orai kuo toliau, tuo labiau primins žiemą, LRT RADIJUI sako sinoptikė Edita Gečaitė ir įspėja,...

„Išdykėlis“ internete ieškojo vergės slaptiems pasimatymams: nežinojau, kad tai – neteisėta (2)

Internete draugės slaptiems pasimatymams ieškojęs mažeikiškis Arūnas B. manė, kad prie savo...

Plastikos chirurgas susiduria su keisčiausiais pageidavimais: vyrus išklauso, tačiau pildo moterų norus (54)

Kai kurios plastikos chirurgo Dariaus Jauniškio pacientės po krūtų didinimo ar mažinimo...

Sunku patikėti, kaip gerai dabar gyvename (615)

Europa jau nebėra pasaulio ekonomikos ligonė ir čia prasideda auksinis euro ekonomikos laikotarpis.

Lietuvių restorane Amerikoje klientai cepelinus valgo su kečupu (175)

Keliaudamas po Čikagos priemiesčius DELFI Kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas rado...

Nokdaunu pagardintame KOK GP finale – Vikšraičio triumfas, superdvikovoje – Kuvaldos „pasivaikščiojimas“ (49)

Tradiciniame „Bushido Hero‘s“ turnyre šeštadienį Vilniuje kovinių sporto menų gerbėjai...

Įspūdingi lėktuvų prototipai: tikras monstras ir nė vieno keleivio salone nepasveikinęs orlaivis (26)

Lėktuvų gamintojai per visą aviacijos istoriją sukūrė įspūdingų orlaivių, ir nors daugelis...