Policija informuoja, kad iš skirtingų šaltinių gaunamos informacijos Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnams tapo žinoma, kad Eglinės Sodų g. yra platinamos narkotinės ir psichotropinės medžiagos.

Vilniaus miesto trečiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Po ilgalaikio ir kruopštaus tyrimo buvo nustatyti du asmenys, neteisėtai disponavę narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, taip pat jas ir platinę. Tai – sugyventinių pora – vyras (gimęs 1982 m.) ir moteris (gimusi 1980 m.). Abu jie policijai žinomi, ne kartą teisti. Tyrimo metu taip pat buvo nustatyti asmenys, kurie įsigydavo iš jų kvaišalus. Šie asmenys taip pat policijai žinomi dėl nuolat daromų smulkių vagysčių iš negyvenamųjų patalpų, parduotuvių ir kt.

Operacijos metu su įkalčiais sulaikyti narkotikų platintojai ir du jų klientai – narkotinių medžiagų pirkėjai (gimę 1985 m. ir 2002 m.), anksčiau teisti už panašius nusikaltimus.

Užklupti pareigūnų asmenys priešinosi ir bandė pabėgti. Vienas toliau nuo namų sulaikytas įtariamasis, garsiai šaukdamas, bandė perspėti savo bendrininkus apie artėjančius policijos pareigūnus, tačiau bendrininkai narkotikų sunaikinti nespėjo – policijos pareigūnai operatyviai juos sulaikė.

Atliktos kratos metu buvo rastos ir išimtos skirtingų rūšių narkotinės bei psichotropinės medžiagos – „Ekstazi“ tabletės (vadinamos „ratais“), skirtingų dydžių įpakavimai su amfetaminu, elektroninės svarstyklės, fasavimo bei ryšio priemonės, piniginės lėšos.

Po sulaikymo narkotikų platintojams teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, kitiems sulaikytiems asmenims paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)