Prokuratūra informavo, kad ikiteisminį tyrimą atlikę Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos pareigūnai nustatė, kad kaltinamasis neteisėtai įgijo ir automobiliu gabeno beveik 1 kg miltelių, kuriuose rastas 21 g grynos psichotropinės medžiagos – amfetamino.

Be to, pareigūnai, atlikę kratą kaltinamojo namuose Klaipėdoje, aptiko dar apie 350 g miltelių su juose esančiomis grynosiomis narkotinėmis, psichotropinėmis ar sintetinėmis medžiagomis. Jo namuose taip pat rastas neteisėtai įgytas Lietuvoje draudžiamas smogiamojo pobūdžio nešaunamasis ginklas – kastetas.

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, pagal Baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d., numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo dešimties iki penkiolikos metų. Už neteisėtą disponavimą nešaunamuoju ginklu, pagal Baudžiamojo kodekso 258 str. 2 d., gresia bauda arba areštas.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją