Marijampolės griežtojo režimo pataisos darbų kolonijoje bausmę atliekantis aštuoniolikmetis pasiskundė patyręs lytinę prievartą. Dukart teistą E.B. oraliniu būdu per vieną naktį išžagino septyni nuteistieji.
Į Marijampolės koloniją aštuoniolikmetis buvo atgabentas paskutinėmis sausio dienomis ir jau pirmąją naktį sulaukė išskirtinio likimo draugų dėmesio. Menko sudėjimo bei bailoką naujoką būrio senbuviai iš pradžių kalbino draugiškai.

Pirmasis tą naktį aštuoniolikmetį ėmė šnekinti keturių klasių išsilavinimą turintis 23 metų R.D. „Jis mane pasikvietė prie savo lovos, pasiūlė kavos. Klausinėjo, kokiai kastai priklausau, ar turiu šeimą. Atsakiau, kad esu našlaitis", - pasakojo aštuoniolikmetis.

Žagintojai palaužė auką

Galų gale triskart teistas R.D. aštuoniolikmečio tiesiai paklausė, ar šis santykiaująs. Vaikinas atsakė neigiamai. „Turėsi darbo. Ir tau, ir man bus gerai. Žinok, kad tie, kurie atsisakė, būdavo sumušami", - atrėžė R.D. ir pareikalavo oralinio sekso.

Aštuoniolikmetis tvirtino išsigandęs grasinimų, todėl sutikęs patenkinti R.D. Tačiau tuo aštuoniolikmečio košmaras nepasibaigė. Septyni kaliniai, skubindami auką „Greičiau baik, žmogus laukia", vienas po kito žagino naujoką. Vaikiną pykino, jis vėmė.

Įsiaudrinę nuteistieji siūlė grupinį bei analinį seksą su praėjusią vasarą pilnametystės sulaukusiu E. B. Tačiau aštuoniolikmetis tolesnių patyčių išvengė. Su naujoku savo aistras tenkino 22-50 metų nevedę vyrai. Bemaž visi jie yra mažamoksliai. Pavyzdžiui, 23 metų T.G. yra baigęs tris klases.

Prievartos nebuvo?

Po šio įvykio už vagystę laisvės atėmimo bausmę atliekantis E.B. buvo perkeltas į kitą būrį. Į laisvę aštuoniolikmetis turėtų išeiti šių metų rugpjūtį.

Kalinio skundą tiriantys pareigūnai abejoja, ar prievartautojai bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Keli nuteistieji aiškino, kad E.B. su jais santykiavo be jokios prievartos. Teismo medicinos ekspertai ant E.B. kūno aptiko tik vieną žymę, nesusijusią su lytine prievarta. Ant aštuoniolikmečio rankos buvo žaizda, likusi užgesinus nuorūką.

„E.B. burnoje bei aplink ją sužalojimų nėra. Kadangi jis buvo apžiūrėtas praėjus savaitei po įvykio, spermos ieškoti netikslinga", - teigė ekspertai.

Normalus seksas – vedusiems

Marijampolės kolonijos pareigūnai „Lietuvos rytui" teigė, kad kaliniai dėl patirtos lytinės prievartos skundžiasi labai retai. „Jokia paslaptis, kad kolonijoje yra daug vyrų, kurie savanoriškai atlieka moters vaidmenį. Už suteiktas lytines paslaugas jie iš partnerių retkarčiais gauna cigarečių ar arbatos", - kalbėjo kolonijos darbuotojai.

Pareigūnai tvirtino, kad kaliniai, nusižiūrėję auką aistrai patenkinti, iš pradžių ją įkalbinėja gražiuoju. „Jeigu nuteistasis kategoriškai nesutinka santykiauti, jėga jo niekas neverčia to daryti. Dažniausiai paklūsta bailesni kaliniai", -tikino nuteistųjų gyvenimo žinovai.

Marijampolės kolonijoje laisvės atėmimo bausmes šiuo metu atlieka bemaž du tūkstančiai vyrų. Tik nedaugelis jų turi galimybę bent retkarčiais patenkinti natūralius savo poreikius su moterimis. „Į ilgalaikį pasimatymą pas nuteistąjį gali atvykti tik oficiali žmona. Sugyventinės, draugės ar meilužės turi teisę tik į trumpalaikį pasimatymą", - teigė kolonijos pareigūnai.

"Lietuvos rytas"
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Orai: šaltis sustoti neketina – jutiminė temperatūra pasieks –30 laipsnių (32)

Nuo ketvirtadienio šalį kaustys arktinis šaltis, iš kurio išsivaduosime tikrai ne greitai....

Niekada nemanė, kad taps alkoholike: galvojau, kad žinau savo ribas (22)

Įeinu į kavinę sutartu metu ir dairausi. Vieni garsiai juokiasi, kiti meiliai šnekučiuojasi,...

Niekuo dėtą studentą teisėsauga pavertė nusikaltėliu: užteko tik girto keleivio liudijimo (196)

Prireikė net metų, kol į neįtikėtiną istoriją pakliuvęs studentas sugebėjo įrodyti, kad...

Rusijos ėjimas: už grįžimą į olimpinę šeimą sumokėjo 15 mln. JAV dolerių (153)

Vienas su situacija susipažinęs šaltinis informavo naujienų agentūrą AFP , kad Rusija sumokėjo...

Kęstutis Strupas paleistas į laisvę (205)

Specialiųjų tyrimų tarnybos ( STT ) trečiadienį sulaikytas Vilniaus universiteto ligoninės...

Įsiutintas tėvas prabilo apie dvigubus standartus: valstybei moki sąžiningai, o ji sudaužo vaiko atostogų viltis (209)

Garantijos, kad labai skubiai prireikus paso, jis bus pagamintas per vieną dieną, niekas nebeteikia,...

Britų muzikos fiestoje triumfavo Dua Lipa ir Stormzy (5)

Didžiosios Britanijos sostinėje šiuo metu vykstantys „ Brit Awards 2018“ pritraukė viso...

UEFA Čempionų lyga: „Manchester United“ išgelbėjo vartininkas, o „Šachtar“ pergalę išplėšė legionieriai (5)

Trečiadienio vakarą Sevilijoje ir Charkove buvo sužaistos dar dvejos UEFA Čempionų lygos...

Latviją purtantis skandalas išvirto į sąsajas su Kremliumi (166)

Stambaus masto kyšininkavimu kaltinamas Latvijos centrinio banko prezidentas Ilmaras Rimševičius...

Mokslininkai aptiko neįprastą būdą greitai sujaudinti moterį (72)

Vyrai, kenčiantys nuo seksualinių sutrikimų, turi visą arsenalą ginklų. Tuo tarpu moterys,...