Spalio 18 d., apie 16.55 val., Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., iš Nemuno upės buvo ištrauktas 34 metų moters kūnas. Ekspertams atidžiai apžiūrėjus moters kūną, įvertinus visas įvykio aplinkybes, buvo nustatyta, kad moteris galėjo būti nužudyta – ant jos kūno pastebėtos sumušimo žymės ir nubrozdinimai, kurie nebūdingi pačio asmens susižalojimui. Įtarus, jog buvo įvykdytas nusikaltimas, Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai nedelsiant ėmėsi įtariamojo paieškos.

Intensyvių ir profesionalių policijos pareigūnų ir prokurorų veiksmų dėka, spalio 19 d., apie 18 val., Kaune buvo sulaikytas vyras (gim. 1992 m.), kuris įtariamas įvykdęs žmogžudystę. Jam pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 129 str. 1 d., dėl nužudymo, praneša Kauno apskrities policija.

Šis, anksčiau jau teistas vyras, pirmadienio popietę atvežtas į teismą dėl kardomosios priemonės – suėmimo, skyrimo. Vedamas į teismo salė jis žurnalistams pareiškė, kad nužudyti moterį jam liepė ateiviai. Prokuratūra prašo suimti jį maksimaliam terminui – 3 mėnesiams. Teismas prašymą patenkino.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 str. 1 d. asmeniui, nužudžiusiam žmogų, gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Įtariamojo advokatas Vytautas Gineika sako, kad jo gynamasis kupiškėnas lemtingąjį vakarą girtavo įvairiuose baruose Kaune. Kartu buvo ir jo žmona. Bare ji sutiko savo pažįstamą, kuri prisidėjo prie jų. Begeriant kupiškėnas susipyko su žmona, esą ji ėmė priekaištauti sutuoktiniui, kad šis meilinasi jos pažįstamai. Supykusi žmona išėjo, kvietė ir vyrą važiuoti namo, bet šis nesutiko.

Paskui jis su žmonos pažįstama atsidūrė prie „Žalgirio“ arenos. Pasak prokuroro Virginijaus Mizaro, įtariamasis teigia, kad ten moteris ėmė nepagarbiai kalbėti apie jo žmoną, todėl jis ją sumušė ir įmetė į upę. Prokuroras nedetalizavo, kodėl moteris buvo išrengta.

Advokatas V. Gineika pateikė kitokią įvykio versiją. Pasak jo, gynamasis teigia, kad moteris jį išprovokavusi – norėjusi lytinių santykių, o jis nenorėjęs, dėl to kilo kivirčas, jis jai keletą kartų smogė ir įmetė į Nemuną.

27 metų vyras jau teistas penkis kartus už vagystes ir plėšimus. Pasak prokuroro, įtariamajam tikriausiai bus skirta psichiatrinė ekspertizė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (72)