Draugo bute užpulta ir sumušta Kristina A. susidūrė su visišku policijos abejingumu. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas tik po kelių dienų, kai nukentėjusioji užvertė pareiškimais įvairias teisėsaugos institucijas ir kreipėsi į generalinį prokurorą.
© DELFI (R.Daukanto pieš.)

Konflikto, per kurį nukentėjo 29 metų teisę studijuojanti mergina, priežastis - meilės trikampis. Viešėdama draugo bute Kristina A. turėjo progą susipažinti su buvusia savo išrinktojo mergina Erika V. Draugiškas pasisėdėjimas, vaikinui nuėjus miegoti, peraugo į apsižodžiavimą. Su dviem bičiulėmis atėjusi Erika V. nuo žodžių perėjo prie veiksmų - Kristinos A. kūnas liko nusėtas mėlynių.

Supykdė prašymas nusiraminti

Per susitikimą viename iš Kaune esančių butų nevengta alkoholio. "Širdies draugą pažįstu labai seniai, tačiau draugauti pradėjome tik šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį. Eriką V. tą vakarą mačiau pirmą kartą. Būtent dėl manęs šią merginą jis ir paliko. Tačiau buvau nuraminta, kad viskas gerai, jokių pykčių esą nelikę. Į butą, kuriame gyvename kartu su draugu, jos atėjo trise", - LŽ pasakojo nukentėjusioji.

Ramus pasisėdėjimas baigėsi vaikinui nuėjus prigulti. Kristinai A. kitą dieną reikėjo laikyti egzaminą, tad mergina taip pat nutarė sekti draugo pėdomis. "Manęs laukė sudėtingas egzaminas, todėl irgi ketinau eiti miegoti. Kambaryje viešnios garsiai klausėsi muzikos. Paprašiau jų pritildyti garsą ir netrukdyti ilsėtis, tačiau manęs niekas nesiklausė. Negana to, Erika V. pradėjo mušti kambaryje buvusius būgnus. Jos visos priklauso vadinamiesiems neformalams - gotams. Dažniausiai tai pozityvūs žmonės, tačiau šį kartą draugiškumo nebuvo. Iš pradžių Erika V. alumi aplaistė mano drabužius. Tada įsibėgėjusi spyrė man į galvą. Pavyko apsiginti, bet Erikai V. į pagalbą suskubo kartu atėjusios draugės. Viena jų prilaikė mane, kol užpuolikė draskė man rankas ir kojas", - prisiminė Kristina A.

Pagalbos iš gerai įmigusio draugo ji nesulaukė. Maža to, kitą dieną vaikinas išskubėjo į oro uostą sutikti atskridusių tėvų ir net nepasidomėjo, iš kur merginai ant kūno atsirado sužalojimai.

Pranešė medikai

Kitą dieną Kristina A. susitelkė į mokslus, tačiau prasta savijauta privertė kreiptis į medikus. "Nuvažiavau į polikliniką. Jos darbuotojai pasakė, kad privalo apie sužalojimus pranešti policijai. Draugas prašė nesikreipti į teisėsaugininkus, tačiau nuvykus į polikliniką nebeliko kitos išeities. Buvau šokiruota, kaip abejingai pareigūnai pažiūrėjo į man padarytus sužalojimus. Jie pasiūlė ateiti po dviejų dienų į komisariatą. Taip pat paprašė, kad sužinočiau mane sumušusios merginos pavardę", - sakė nukentėjusioji.

Sutartą valandą į policijos komisariatą atvykusios Kristinos A. laukė dar vienas akibrokštas. Niekas nežinojo, jog tokiu laiku turi būti atliekama jos apklausa. "Šiaip ne taip buvo surastas žmogus, kad mane išklausytų. Jis paprašė paaiškinti įvykio aplinkybes. Viskas buvo surašyta, tačiau pareigūnas užsiminė, jog ikiteisminio tyrimo jie nepradės. Esą man padarytas nedidelis sveikatos sutrikdymas, todėl turėčiau pati kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka. Nesiklausyta argumentų, kad Erikos V. veiksmai buvo atlikti iš chuliganiškų paskatų", - kalbėjo Kristina V.

Sumušta mergina taip pat teigė, jog policija net nepriėmė medicinos darbuotojų išvadų. "Policija privalo pradėti ikiteisminį, nes sulaukė skambučio iš ligoninės darbuotojų. Prokuratūroje man pasakė, kad nesitikėčiau, jog viskas bus taip greitai išspręsta, esą visi labai užimti, todėl nėra kada narplioti tokių smulkmenų", - prisiminė nukentėjusioji.

Kreipėsi į generalinį prokurorą

Kauno miesto teisėsaugos institucijomis nusivylusi Kristina A. parašė pareiškimą Lietuvos generaliniam prokurorui Algimantui Valantinui. Mergina paprašė, kad būtų kontroliuojama Kauno apygardos prokuratūros veikla ir kad jos nelaimė netaptų dar vienu vilkinimo atveju.

"Gyvenu greta Kauno senamiesčio, kuris yra itin mėgstamas gotų. Dabar bijau vaikščioti miesto centre. Maža to, dėl visų šių įvykių pašlijo santykiai su draugu", - sakė Kristina A.

Merginos pastangos neliko nepastebėtos - policija nutarė pradėti ikiteisminį tyrimą. Byla buvo perduota prokuratūrai.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Nepriklausomybės pamokos. Diena, kai dužo Seimo langai (1)

Prieš devynerius metus, 2009-ųjų sausio 16 dieną, prie Seimo įvykęs profsąjungų surengtas...

Būkite atidūs – kai kurių bankų paslaugų įkainiai didės ir 50 proc. (8)

Daugelis komercinių bankų klientų jau gavo laiškus apie būsimus paslaugų kainų pokyčius. Jeigu...

Dviguba savižudybė Kazlų Rūdoje: tragišką sprendimą paskatino nelaiminga meilė? (93)

Šalia Kauno esantį Kazlų Rūdos miestelį šią savaitę sukrėtė didelė tragedija –...

Apsilankė šalčiausiame pasaulio kaime Rusijoje: net nuėjimas į tualetą čia – ekstremali patirtis rekordinė temperatūra - minus 71,2 (38)

Žmonės čia ištvermingi, nebijantys sunkaus darbo. Vargu ar daug pasaulyje tokių vietų, kuriose...

Dar viename kelyje Lietuvos vairuotojų laukia nauji kelio ženklai (6)

Magistralėje A2 Vilnius– Panevėžys (95,88 km ir 110,31 km) pradeda veikti du naujai įrengti...

Tragikomedija Sibire – 36 Rusijos sportininkai „tepė slides“ atvykus dopingo kontrolieriams (18)

Rusijos sporto portalas Championat.ru publikavo straipsnį, kuriame aprašyta tragikomiška situacija...

Bitkoino kursas kelia nerimą – kirto 10 tūkst. dolerių ribą (33)

Bitkoino kursas trečiadienio dienos prekybos metu nusmuko žemiau 10 tūkst. JAV dolerių ribos,...

Gyvai / Vienuoliktasis Dakaro etapas: lyderiai kaunasi be kompromisų visi lietuviai jau trasoje, Žala vėl spaudžia (73)

Vienuoliktajame jubiliejinio 40-ojo Dakaro ralio etape sportininkams trečiadienį reikės iš Beleno...

Prie Kauno susidūrė vilkikai, BMW nulėkė nuo kelio, susidarė didžiulės spūstys sunkiai sužalotas vilkiko vairuotojas (40)

Trečiadienį, apie 14.36 val., gautas pranešimas, kad Kauno rajone, A8 kelyje, 2 km nuo Kauno,...

Skvernelis apie parlamentinį tyrimą: į kai kuriuos klausimus neįmanoma atsakyti (51)

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad opozicijos inicijuojamas parlamentinis tyrimas dėl žemės...