Pranešė įvykio liudytoja

Prieš 15 valandą Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pilietiškos moters pranešimas, kad kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, ties posūkiu į Daumantų kaimą, susidūrė du automobiliai, yra sužeistų žmonių, jie neišlipa iš suniokotų transporto priemonių.

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, du greitosios medicinos pagalbos tarnybos ekipažai, du policijos pareigūnų ekipažai.

Suteikė pagalbą ir išvežė į ligoninę

Į įvykio vietą atskubėjus pirmiesiems gelbėtojams, paaiškėjo, kad susidūrė vyrų vairuojami automobiliai „Opel“ ir „Ford“.

Opelio vairuotoją, atlaužę sulankstytas duris, gelbėtojai ištraukė iš automobilio, uždėjo kaklo įtvarą, paguldė ant specialios gelbėjimo lentos ir perdavė greitosios medicinos pagalbos medikams. Vyras buvo sąmoningas, tačiau sutrikęs, skundėsi galvos skausmais.

Automobilvežio vairuotojui taip pat prireikė skubios medikų pagalbos. Jaunam vyrui akivaizdžiai matėsi lūžusi ranka, įtarti ir kiti sužalojimai. Abu vyrai išvežti į ligoninę.

Smūgio būta labai stipraus

Įvykio aplinkybių ėmėsi tirti policijos pareigūnai. Pirminiais duomenimis, 1957 metais gimęs lengvojo automobilio vairuotojas išvažiavo iš šalutinio kelio, vedančio į Daumantus, ir susidūrė su keliu Jonava–Kėdainiai–Šeduva važiavusiu automobilvežiu, šį vairavo 2003 metais gimęs vyras.

Smūgio būta labai stipraus – lengvoji mašina net apsisuko, buvo visiškai sumaitota. Automobilivežio priekis taip pat nemenkai apdaužytas.

Abu vairuotojai buvo blaivūs

Įvykio vietoje buvę žmonės svarstė, kad lengvojo automobilio vairuotoją galėjo apakinti saulė, ji popietę švietė itin ryškiai. Neatmetama, kad eismo įvykį lėmė kitos aplinkybės.

Tai turėtų išaiškėti per policijos tyrimą. Abu nukentėję vyrai buvo blaivūs.