Antroji Velykų diena sostinės pareigūnams neapsiėjo be gaudynių. Galimai alkoholio pavartojęs vairuotojas ne tik spruko automobiliu, bet ir dėjo į kojas. Nelaimėlio kelionė pasibaigė veidu į žemę stataus skardžio apačioje.
© DELFI / Erika Venckutė

Pirmadienio rytas Vilniuje vos liūnai nepasibaigė nuo pareigūnų bėgusiam vairuotojui. Pasirodo, kad vyrukas nusprendė geriau nusiristi nuo šlaito, nei būti sučiuptas.

Atsitiktinai gyvas

Apie 8 val. Vilniaus patrulių rinktinės pareigūnai pastebėjo įtarimą sukėlusį automobilį „Saab“, todėl nusprendė patikrinti vairuotoją. Tik pasirodžius pareigūnams vyriškis paspaudė akseleratoriaus pedalą ir nurūko sostinės gatvėmis.

Įsukęs į daugiabučių namų kiemą, vyriškis automobilį pastatė taip, kad buvo apgadinta kita transporto priemonė, o keleivio vietoje sėdėjusi moteris negalėjo išlipti. Toliau bėgti kojomis nusprendęs vyriškis paliko savo kompanionę ir nurūko ten, kur akys matė. Pasirodo, kad jos matė labai mažai.

Už daugiabučio bėgęs vyras tiesiog pradingo, pribėgęs pareigūnas pastebėjo priešais esantį statų skardį, o jo apačioje „kryžiumi“ gulintį bėglį. Nieko nelaukęs pareigūnas iškvietė medikus, o prisiartinęs pastebėjo, kad nelaimėlis be sąmonės, o jo galva kraujuoja.

Po kurio laiko atsipeikėjęs vyriškis tapo agresyvus, pasipriešino pareigūnams, dėl to buvo surakintas antrankiais. Taip pat vyriškis atsisakė tikrintis ir girtumą, nors nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas.

Neįtikėtina yra tai, kad nelaimėlis išvis liko gyvas, nes skardis buvo prismaigstytas didelių metalinių strypų, o ir medžio šaknys galėjo pavojingai susmigti į vyriškio kūną.

Sumušė bei apvogė

Atvykę medikai aptvarstė kraujuojantį vyriškį ir nusprendė jį nugabenti į ligoninę. Įstaigoje bėglys prabuvo keletą valandų, tol kol gydytojai įsitikino, kad jo gyvybei pavojus nebegresia.

Pasirodo, kad nuo pareigūnų bėgęs ir agresyviu tapęs vyriškis sugalvojo kaip pasipelnyti. Jis pareiškė, jog jo sužalojimai atsirado ne dėl skrydžio nuo šlaito, o dėl to, kad jį sumušė pareigūnai. Taip pat vyriškis papasakojo, kad iš jo buvo pavogti pinigai – apie 120 eurų.

Gaisras apleistuose sandėliuose

Patruliuojantys pareigūnai pastebėjo, kad Dariaus ir Girėno g. pilna dūmų. Privažiavus paaiškėjo, kad apleistuose sandėliuose kilo gaisras, buvo manoma, kad viduje gali būti benamių žmonių.

Operatyviai užgesinus įvairiausių daiktų prikrautą patalpą, paaiškėjo, kad viduje žmonių nėra, o ir per gaisrą niekas nenukentėjo. Ugniagesiai aiškinasi gaisro priežastis.

Dažnas alkoholio poveikis

Taip pat antrąją Velykų dieną pareigūnus ant kojų sukėlė grėsmingas vyro pranešimas, jis teigė, kad nusižudys. Pareigūnai sužinojo, kad pranešėjas turi legaliai laikomus du pistoletus, dėl to pavojus iškilo dar didesnis.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai sužinojo, kad vyras neturi su savimi ginklų, o pranešimas iš tikrųjų yra melagingas. Kartu buvusi moteris paaiškino, kad vyriškis kai tik išgeria taip ir daro tokius dalykus.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Parduotuvės vadovas apie krentančius pardavimus: kažkas jaučiasi, bet nežinau tik kas (5)

Tiek Lietuvoje, tiek Europoje kalbama, kad šiuo metu yra ekonominis pakilimas.

Kraupios pliušiniais žaislais nuklotos vaikų kapinės: ten patekus norisi sukalbėti visas maldas, kurias moki (10)

Ilgas žvyrkelis. Šalia jo – sena, medinė, išvirtusi tvora. Aplink matosi kelios trobelės,...

Šio diktatoriaus tironija sunkiai protu suvokiama: po masinės egzekucijos prancūzams trūko kantrybė prabangiose vilose – kraupūs radiniai (77)

Centrinė Afrikos Respublika ( CAR ), nepaisant neapsakomai gausių gamtinių išteklių, išlieka...

Kremliaus logika: baugina JAV bombonešiais Lietuvoje, bet pasienyje griaudi rusų bombos (661)

Kodėl NATO sąmoningai kursto įtampą pasienyje su Rusija ? Kodėl Lietuvoje JAV ir...

Rimvydas Valatka. Paskutiniai neribotos valstiečių arogancijos metai? (542)

Ko neatimsi iš Karbauskio, tai arogancijos ir fantazijos. Priešingai nei dauguma jo į Seimą...

Baigėsi festivalis „Karklė“: didžiausi gerbėjai jau laukia kitų metų Papildytos nuotraukų galerijos (28)

Tris dienas trukusiame festivalyje „ Karklė Live Music Beatch 2018“ nuskambėjo paskutinis šių...

Justino Jankevičiaus nebelieka „Kitokiuose pasikalbėjimuose“: šiandien mes sukame skirtingais keliais

„Kitokių pasikalbėjimų“ kūrėjas Mantas Bertulis socialiniame tinkle „Facebook“...

Papasakojo apie gyvenimą Lietuvos rojaus kampelyje: jis visai kitoks, nei mato turistai (10)

Kopos, miškas, iš vienos pusės Kuršių marios , iš kitos – jūra, gaivus oras. Atrodytų,...

Turgelių gyventoja: mes meldėmės, o jie atėjo kaip šėtonai (1)

Emilio Vėlyvio surežisuotas reklaminis šou per Žolinę Turgelių bažnyčioje papiktino...

Garsus japonų zen vienuolis: žmonės nevertina gėrio, todėl jų kūnas ir protas serga (4)

Žmogus legenda. Taip kalbama apie dzenbudistų meistrą iš Japonijos Taigen Shodo Harada Roshi....