VSAT Imuniteto valdybos ir Vilniaus rinktinės Imuniteto poskyrio pasieniečiai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo, ketvirtadienį patikrino vieną garažą Vilniaus Baltupių mikrorajone.
Čia jie sulaikė 43-ejų vilnietį ir 37-erių Širvintų rajono gyventoją. VSAT Imuniteto padalinio pareigūnai patikrino ir garaže buvusį automobilį „Hyundai Sonata“. Jame buvo įrengtas dvigubas dugnas. Šioje slėptuvėje pasieniečiai rado 1120 pakelių cigarečių „Winston Blue“ su Baltarusijos banderolėmis.

Paaiškėjo, kad šiame garaže saugomi, įtariama, iš Baltarusijos kontrabanda įvežti rūkalai. Atlikę kratą garaže pasieniečiai iš viso rado 14 034 pakelius įvairių rūšių cigarečių su Baltarusijos banderolėmis.

Tirdami šį įvykį ir atlikdami tolesnius ikiteisminio tyrimo veiksmus baudžiamojoje byloje bei įtardami piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi VSAT Imuniteto valdybos pasieniečiai ketvirtadienį sulaikė Vilniaus rinktinės Sargybų būrio pareigūną. Padvarionių užkardoje tarnaujantis pasienietis buvo sulaikytas ne tarnybos metu savo namuose.

Visus tris sulaikytuosius VSAT pareigūnai uždarė į areštinę.