Asmuo kaltinamas, jog neteisėtai įgijo, laikė ir gabeno didelį kiekį psichotropinių medžiagų, turėdamas tikslą jas platinti.

Bylos duomenimis, 2023 m. kovo mėnesį, vienoje iš susirašinėjimo programų K. K. susisiekė su ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu asmeniu ir susitarė dėl 10 ml buteliukų su skysčiais, kurių sudėtyje yra psichotropinių medžiagų, pirkimo.

Manoma, jog asmenys, siekdami būti nesusekti, už psichotropines medžiagas atsiskaitė kriptovaliuta, o pačias prekes kaltinamasis atsiėmė iš anksto asmenų sutartoje vietoje – kvaišalai buvo palikti užkasti po žeme, o jų buvimo vieta buvo pažymėta sutartais ženklais.

Kaltinamojo akto duomenimis, K. K. tokiu būdu įgijo ne mažiau kaip 39 vnt. 10 ml talpos buteliukų su skaidrios spalvos skysčiu, kurio sudėtyje yra psichotropinės medžiagos – sintetinio kanabinoido.

Įtariama, kad kaltinamasis šias medžiagas laikė savo automobilyje BMW, o 2023 m. kovo 24 d. vieną iš buteliukų už 20 Eur pardavė kitam asmeniui (jo atžvilgiu buvo pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas). Likusį kiekį buteliukų su psichotropinėmis medžiagomis tą pačią dieną rado ir paėmė policijos pareigūnai.

K. K. pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu (Baudžiamojo kodekso 260 str. 2 d.). Valstybinį kaltinimą teisme palaikys Kauno apygardos prokuratūros prokurorė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją