Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus pareigūnai. Tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Dainius Simonavičius.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, kaunietis, norėdamas įsigyti narkotinių ar psichotropinių medžiagų, viename socialiniame tinkle susirašinėjo su nenustatytu Graikijoje veikusiu asmeniu. Susitaręs su juo kaltinamasis įgijo daugiau kaip 124 gramus psichotropinių medžiagų – sintetinio kanabinoido miltelių.

Kaunietis psichotropines medžiagas paštu atsisiuntė į Lietuvą, svetimu vardu prisistatė siuntų tarnybos kurjeriui ir jas atsiėmė. Kai kaltinamasis narkotikus vežėsi automobiliu, jį sulaikė policijos pareigūnai.

Jaunuolis visiškai prisipažįsta padaręs nusikaltimą ir nuoširdžiai gailisi, bet jo atsakomybę sunkina aplinkybė, kad veikė bendrininkų grupėje kartu su graiku. Jam gresia minimali 10 metų laisvės atėmimo bausmė.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Policijos pareigūnai kartu su kaltinamuoju tuo pačiu automobiliu važiavusio draugo kelnių kišenėje rado elektroninės cigaretės skysčio buteliuką su psichotropinėmis medžiagomis.

Šis vyras taip pat sulaukė kaltinimų dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Alytaus apylinkės teismo š. m. sausio 19 d. sprendimu vaikinui paskirta 14 tūkst. 900 eurų dydžio bauda.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją