Vilniaus miesto 3-asis policijos komisariatas pradėjo tyrimą dėl baudžiamosios bylos garsiai Lietuvos manekenei Violetai Repčenkaitei iškėlimo. Ji kaltinama apšmeižus savo verslo partnerį nepriklausomą fotografą Xavierą Bonhomme (Ksavierą Bonhome) nusikaltimo padarymu.
Šių metų rugsėjo 27 dieną viename iš šalies dienraščių V. Repčenkaitė oficialiai pareiškė, kad buvęs jos verslo partneris, bendrai įkurtos modelių agentūros „Dimaksas“ bendrasavininkas garsus mados fotografas X.Bonhomme grasino ją nužudysiąs. Dėl to manekenė kreipėsi į teisėsaugos organus.

Kaip praneša Belgijos Karalystės pilietybę turinčio fotografo X. Bonhomme interesus ginančios advokatų kontoros „Baublys ir partneriai“ advokatas – asocijuotas partneris Kęstutis Švirinas, dėl šių kaltinimų spalio 9 dieną X.Bonhomme kreipėsi į 3-ąjį policijos komisariatą, prašydamas ištirti nepagrįstus V.Repčenkaitės kaltinimus nusikaltimo padarymu.

Pagal Baudžiamąjį kodeksą, už tikrovės neatitinkančios informacijos, galinčios pažeminti kitą asmenį arba pakirsti jo pasitikėjimą, paskleidimą, baudžiama pinigine bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Beje, manekenei V. Repčenkaitei yra iškelta ir dar viena byla. Šių metų lapkričio 13 dieną Vilniaus miesto 1-ame apylinkės teisme bus nagrinėjama administracinė byla, kurioje V. Repčenkaitė, kaip buvusi bendrovės „Dimaksas” administracijos vadovė, kaltinama pažeidusi Akcinių bendrovių įstatymą, o už tai V.Repčenkaitei gali grėsti bauda nuo 2 iki 10 tūkst. litų.

X.Bonhomme ir manekenė V.Repčenkaitė UAB „Dimaksas įkūrė 2002 metų pavasarį, tačiau jau šių metų kovą prasidėjo jųdviejų nesutarimai.

Nors oficialiai UAB „Dimaksas“ nebuvo likviduota, šių metų pavasarį greta jos netrukus atsirado kita bendrovė „Violeta R. Amber model agency“, kurios savininke tapo V.Repčenkaitė. Ji įsikūrė „Dimakso“ patalpose, naudojosi bendrovės įranga bei dirbo su manekenėmis, kurios iki šiol buvo sudariusios sutartis su „Dimaksu“. X.Bonhomme pasiūlius V.Repčenkaitei derybų keliu pasidalinti „Dimaksą“, šis pasiūlymas buvo atmestas.

Šių metų liepos 8 d. Vilniaus apygardos teismas, vadovaudamasis UAB „Dimaksas“ administracijos vadovės V.Repčenkaitės pareiškimu, iškėlė bendrovei bankroto bylą, nors sprendimas dėl bendrovės likvidavimo nebuvo svarstytas su kitu jos akcininku – X.Bonhomme. Pastarojo atstovas K.Švirinas teigia, kad atsižvelgiant į tai, jog V.Repčenkaitė esminius sprendimus priimdavo vienasmeniškai, galima daryti prielaidą, kad administracija gali būti atsakinga ir už bendrovės privedimą iki bankroto. Pasak jo, tam, kas sąmoningai blogai valdydamas įmonę nulėmė jos bankrotą ir dėl to padarė didelės turtinės žalos kreditoriams, gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.

Kaip anksčiau yra rašęs dienraštis "Respublika, Vilniaus teisėsaugininkams Belgijos pilietis X.Bonhomme pažįstamas ne tik dėl konfliktų su žymia manekene. Šių metų kovo 22-ąją dar šviesiu paros metu Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai prie savo pastato per vaizdo kameras pastebėjo nesidrovintį tuštintis vyrą. Iškvietus policininkus, paaiškėjo, jog vidurius paleido X.Bonhomme. Vyriškis aiškino neradęs tualeto, nors šis buvo vos už 100 metrų.

X.Bonhomme yra nepriklausomas fotografas, besispecializuojantis madų ir reklamos srityse bei bendradarbiaujantis su tokiomis modelių agentūromis kaip „Metropolitan“ ar „Madisson“.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Orai: sniegas neskubės tirpti, grįš šaltis (14)

Panašu, jog šalyje pagaliau įsitvirtins tikra žiema, su sniegu pasipuošusiomis apylinkėmis. Nors...

SEB paskelbė naujus įkainius – kai kas brangs dukart (447)

Kaip ir kiti komerciniai bankai, SEB bankas pranešė kad netrukus didins dalies paslaugų...

Vienuoliktasis Dakaro etapas: Žalą buvo ištikęs krachas, greičiausias – Juknevičius (443)

Vienuoliktajame jubiliejinio 40-ojo Dakaro ralio etape sportininkams trečiadienį reikėjo iš Beleno...

Lietuvio įspūdžiai iš audringiausio Hamburgo rajono: radau viską, nuo ko valdžia saugo mūsų šalies žmones (439)

Įsijautęs į nuo alkoholio, prostitucijos, rūkalų ir marihuanos išvalytos Lietuvos įvaizdį...

Avangarde finišavęs Juknevičius: labai gaila Vaido (7)

Vienuoliktasis Dakaro etapas vieniems Lietuvos sportininkams buvo sėkmingas, kitiems labai skaudus....

Šeškus tiki LiAngelo ateitimi: jam reikia pradėti mąstyti europietiškai Jasilionis prisipažino pasinaudojęs Ballų silpnybėmis (13)

Edvinas Šeškus praleido rungtynes dėl kelio skausmų, todėl jo tėvas ir vyriausiasis...

Kaip mylimajam pasakyti, kad vienas jo sekso judesys jums visai nepatinka? (41)

Kiekvieną mėnesį „Women`s Health“ svetainė su trimis „Men`s Health“ atstovais analizuoja...

Vasario 16-ąją bus leista valgyti mėsą (407)

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis – šįmet sutampa su pirmuoju gavėnios...

Jauna moteris dėl tampono neteko ir antros kojos (34)

Amerikietei manekenei, kuri dėl higieninio tampono sukelto toksinio šoko sindromo neteko dešinės...

Mokslininkai aptiko dar vieną vyrų ir moterų skirtumą: kas susijaudinus darosi jų galvose? (14)

Tai, kad moterys ir vyrai yra labai skirtingi, žino visi. Evoliucija ir per tūkstantmečius...