Automobilis „Mercedes Benz“, važiuodamas pagrindine Gargždų Klaipėdos gatve, prie picerijos „Ievos skanėstai“ užvažiavo ant šaligatvio. Netrukus automobilis grįžo ant važiuojamosios kelio dalies, išvažiavo į priešingą kelio pusę, kur kliudė automobilį „Mazda“. „Mercedes Benz“ nesustojo, nuvažiavo Gargždų centro link. Už kelių šimtų metrų dar kartą nuvažiavo nuo kelio, nuvertė keturis stulpus su kelio ženklais. Po to „Mercedes Benz“ trenkėsi į Klaipėdos apylinkės teismo sieną, skersai kirto J. Basanavičiaus gatvę ir sustojo tik Gargždų ligoninės gėlyne.

Liudininkai teigė, kad išvydo sukrečiantį vaizdą: mašinos salone prie vairo buvo sukniubęs vyras, o kokių 8-9 metų vaikas klykdamas į langą daužė kumščiais.

Pirmieji gaivinti vairuotojo suskubo Gargždų ligoninės medikai. Iš mašinos išlaisvintas vyriškis buvo skubiai išvežtas į ligoninę Klaipėdoje. Vaikas sakė, kad tėvui staiga pasidarė bloga.

„Mercedes Benz“ vairuotojas Kęstutis Juozapavičius, gim. 1957 m., buvęs prokuroras, vėliau dirbęs ir to paties teismo, į kurio sieną trenktasi, pirmininku. 2015 m. savivaldybių tarybų rinkimuose jis kėlė savo kandidatūrą, kaip savarankiškas politinės kampanijos dalyvis.

Klaipėdos kelių policijos biure dėl šios avarijos pradėtas tyrimas.