Apie 10 val. buvo gautas pranešimas, kad Šakių r., Tupikų k., įvedamas planas „Skydas“. Atvykus PGP buvo budima prie sprogmens iki kol atvyko išminuotojai. Atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad rastas II-ojo pasaulinio karo laikų 75 mm artilerijos sviedinys yra nepavojingas, be sprogdiklio ir sprogstamosios medžiagos. Išminuotojai sviedinį išsigabeno.

11.12 val. gautas pranešimas, kad Panevėžio r., Karsakiškio sen., Paliūniškio k. įvedamas planas „Skydas“.

Rastos 50 kg ir 100 kg aviacinės bombos, viena sunaikinta vietoje, kita vežta į karjerą sunaikinimui.

Granata ir minosvaidis

Taip pat apie 15 val. pranešta, kad Pagėgių sav., Natkiškių sen., Skrodlių vs., laukuose rasti sprogmenys, įvestas planas „Skydas“.

Atvyko inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo specialistai. Sprogmenys F1 rankinė granata ir minosvaidžio mina 82 mm sunaikinti vietoje.

15.45 val. gautas pranešimas, kad Kauno r., Pavytės k., Rokų Poligone, įvestas planas „Skydas“. Gelbėtojai budėjo kol sprogmuo buvo sunaikintas. Sprogmenį sunaikino „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją