Pirminiais duomenimis, pirmadienį, apie 12 val. 28 min., vyras (gim. 1995 m.) pranešė, kad Panevėžyje, Margių g. viešoje vietoje nepažįstamas asmuo išdaužė jo automobilio „Toyota Prius“ priekinį dešinės pusės durų stiklą, pripurškė į veidą ašarinių dujų.

Tas pats nepažįstamas asmuo gatvėje, viešoje vietoje, pripurškė į veidą ašarinių dujų ir vieną kartą iš kairės rankos alkūnės trenkė moteriai (gim. 1998 m.) į veido sritį, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Taip pat tas pats nepažįstamas asmuo viešoje vietoje – gatvėje, matant kitiems asmenims, susimušė su kitu nepažįstamu asmeniu.

Dėl tokio vyriškio elgesio policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Išpuolis Kalėdų pirmą dieną

Panevėžio apskr. policija gavo pranešimą, kad gruodžio 25 d. 22.35 val., Panevėžyje, Staniūnų g., vyrui (gim. 2000 m.) sėdint automobilyje „Škoda Octavia“ prie automobilio priėjo du nepažįstami asmenys.

Vienas iš priėjusių žmonių išdaužė vairuotojo pusės durelių stiklą, čiupo vyrą už kairės rankos ir suplėšė marškinius bei sudavė nemažiau keturis kartus į veidą. Po to užpuolikai apspardė automobilį, sugadino priekinį kairės pusės žibintą, kairės pusės priekinį sparną ir apgadino vairuotojo saugos diržo sagtį. Įvykis tiriamas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją