Įtariama, kad pernai lapkritį kaltinamasis degiu skysčiu apipylė Kretingos rajone esantį pajūrio verslininkų Lelių šeimos namą bei kieme stovėjusį kemperį ir padegė.

Prokuratūros duomenimis, tokį Šiaulių rajono gyventojo elgesį iššaukė dėl finansinių nesutarimų kilęs konfliktas su byloje nukentėjusiuoju pripažintu verslininku. Skolingas kaltinamasis, kaip įtariama, kerštaudamas padegė nukentėjusiojo gyvenamąjį namą ir taip kėsinosi į jo gyvybę.

Šeimininko, kilus gaisrui, namuose nebuvo. Nuo liepsnų teko gelbėtis dviem nukentėjusiojo šeimos nariams, kurių vienas nepilnametis. Skaičiuojama, kad tokiais veiksmais padaryta žala siekia daugiau nei 240 tūkst. eurų.

Šiam ikiteisminiam tyrimui vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Šiaulių rajono gyventojui gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją