Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) informuoja, kad pirmadienį apie 19 val. Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pasienietis budėjo Kenos geležinkelio kontrolės punkto teritorijoje Vilniaus rajono Kalvelių kaime. Iš pradžių jis išgirdo, o atsisukęs pamatė dideliu greičiu lekiantį automobilį „Audi A3“.

Jo vairuotojas Sodų ir Kenos gatvių sankryžoje dėl didelio greičio nesuvaldė automobilio, perlėkė šaligatvį ir netoli storo medžio trenkėsi į prie gatvės esančią tvorą. Ji lūžo, o „Audi A3“ įlėkė į gyventojų kiemo teritoriją.

Tolėliau buvęs VSAT pareigūnas pamatė, kad iš automobilio iššoko trys iš pažiūros neblaivūs asmenys ir leidosi bėgti. Atskubėjęs pasienietis iš pradžių patikrino, ar mašinoje nėra žmonių. Prie pat „Audi A3“ gulėjo nepilnas, įtariama, alkoholinio gėrimo butelis.

Už maždaug 300 metrų nuo įvykio vietos Kenos pasienietis rado gulintį vyrą, nuo kurio sklido alkoholio kvapas. Pirminiais duomenimis, tai galėjo būti vairuotojas, 26-erių Vilniaus rajono gyventojas. Jis turbūt bandė sprukti, tačiau dėl avarijos metu patirtų sužalojimų to nepajėgė padaryti ir susmuko ant žemės.

Kenos pasieniečiai iškvietė greitąją pagalbą ir policiją. Atvykę medikai nukentėjusį vyrą išvežė į ligoninę. Įvykį tiria policijos pareigūnai.