aA
„Nemoku būti abejingas, visada stoju ginti skriaudžiamo žmogaus“, - taip vakar teisinosi Klaipėdos „Atlanto“ futbolo komandos treneris Vacys Lekevičius. Jis ir vėl minimas kriminalinių įvykių suvestinėje. Oficialiai teigiama, kad treneris sumušė policijos pareigūną.
Smogė į veidą

Nukentėjęs 26 metų Kretingos rajono policijos komisariato Eismo priežiūros poskyrio patrulis Darius Serapinas savo pareiškime policijai parašė, kad trečiadienį 0.50 val. jam būnant prie „Klaipėdos“ viešbučio priėjo nepažįstamas vyras ir sumušė. Pareigūnas buvo neuniformuotas, jis teigė automobilyje laukęs merginos. Policijos komisariate V.Lekevičiui buvo nustatytas lengvas girtumas.

Kretingiškio teigimu, užpuolikas jam du kartus kumščiu smogė į veidą ir taikėsi įspirti. Įtariamąjį nuramino tik jo draugas. Klaipėdos ligoninėje D.Serapinui diagnozuoti galvos sumušimai, jis išleistas gydytis į namus.

Persekiojo draugą

Vakar V.Lekevičius „Klaipėdai“ papasakojo savo įvykio versiją. Trečiadienį po vidurnakčio jis su draugais gurkšnojo alų, kai paskambino pažįstamas stomatologas. Draugas neseniai nusipirko automobilį, o tą vakarą pastebėjo iš paskos sekiojantį pilką „BMW“. Pirma jam šovusi į galvą mintis, jog jo mašiną seka nusikaltėliai. Stomatologas ir V.Lekevičius susitiko prie viešbučio „Klaipėda“, netoliese sustojo tas pats pilkasis „BMW“. Draugas treneriui jį parodė. V.Lekevičius pasakojo norėjęs tiesiai šviesiai paklausti, ko tas žmogus nori iš jo draugo.

„Priėjau, jis atsistojo ir šoko ant manęs, - pasakojo V.Lekevičius. - Viso labo atstūmiau jį nuo savęs. Vėliau aiškinomės policijoje. Patikėkite, jis toli gražu nepanašus į policininką: skustagalvis, vilkėjo šortais. Jeigu mano draugas neapsiriko, tai keistai atrodo tas važinėjimas iš paskos naujam automobiliui. Manau, pareigūnai išsiaiškins, kaip ten iš tiesų buvo.“

Baudžia, kai kaltas

V.Lekevičius sakė nemanęs, kad bus pradėtas tyrimas. Paskaitęs, ką kretingiškis parašė pareiškime policijai, treneris sakė buvęs labai nustebintas akivaizdaus melo.

„Nemoku būti abejingas, kai vyksta kokia neteisybė, todėl visada nelaukdamas stoju ginti skriaudžiamo žmogaus, - komentavo savo poelgį V.Lekevičius. - Ne kartą mano pavardė būdavo minima, kai bandydavau apginti teisybę, tačiau po tyrimo visi triukšmai baigdavosi. Manau, kad ir dabar taip bus. Kai buvau tikrai kaltas, tada mane teisė, bet tai jau praeitis. Trečiadienio įvykis - visai kas kita, tikiu, kad išsiaiškinsime tikrąją tiesą“.

Gina teisybę

Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Dainius Smatavičius patarė neskubinti įvykių ir neskubėti su išvadomis. Jis sakė, kad 2-ojo policijos komisariato pareigūnai ištirs vyrų konfliktą, tačiau panašu, kad nesigilins, ar kretingiškis sekė stomatologo automobilį.

D.Smatavičius, kaip ir daugelis klaipėdiečių, puikiai pažįsta V.Lekevičių. „Jo yra padidintas teisingumo jausmas, o dar karštas būdas, - dalinosi samprotavimais pareigūnas. - Sudėję abi šias savybes į vieną, gauname V.Lekevičių. Todėl jis ir patenka į visokias situacijas. Tačiau tai nereiškia, kad jam netaikomas įstatymas. Teisingumas turi būti visiems vienodas.“

Pagarsėjo smūgiais

1994-aisiais futbolo varžybų metu stovėjęs vartuose V.Lekevičius puolė mušti priešininkų komandos gerbėjus, kurie jį įžeidinėjo.

Po dvejų metų V.Lekevičius buvo nuteistas už tarnybinių įgaliojimų viršijimą bei smurtą. Tada teismo sprendimu jis buvo įkalintas trejiems metams.

2000-aisiais Vilniuje per varžybas tarp „Atlanto“ ir „Žalgirio“ V.Lekevičius sumušė varžybų teisėją. Jam buvo skirta drausminė nuobauda.

2001 metų naktį, po pusvalandžio nuo naujųjų sutikimo, neblaivus V.Lekevičius sumušė jį už kelių eismo taisyklių pažeidimą persekiojusius saugos tarnybos apsaugininką bei policininką.

Tais pačiais metais vienas „Atlanto“ žaidėjas pasiskundė, kad treneris V.Lekevičius jį sumušė.

2003 metų rudenį per futbolo varžybas V.Lekevičius kakta smogė Panevėžio „Ekrano“ komandos treneriui.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Dėl naujų mokesčių – dar nematyta situacija: juos nori priimti visai ne tie, kas parengė (42)

Prieš praėjusią savaitę pristatytą mokesčių reformą sukilo smulkieji verslininkai. Esą...

Bloomberg News

„Bloomberg“ šaltiniai: Kremlius koreguoja planus dėl Ukrainos (2)

Kremlius, stringant rusų bandymams įsitvirtinti mūšio lauke, koreguoja savo planus.

Karo ekspertai: už uždarų durų tarp Putino ir Kinijos vadovo kažkas įvyko (13)

Pilietinio gynybos ir saugumo analizės centro „Locked N‘ Loaded“ ekspertai teigia, kad...

Fausta Marija Leščiauskaitė

Įtakingiausia Šiaurės Korėjos moteris: narkomanė, šaltumu bei negailestingumu pasižymėjusi jau nuo mažens

Kai 2011-aisais mirė Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Jong-ilas, šalis ir pasaulis dėjo daug...

Sugrįžta žiemiški orai: prognozuojama net pūga

Antradienio dieną Lietuva atsidurs žemo slėgio sūkurių įtakoje. Nemažai bus tankesnių...

Jankauskas: sunkiais momentais komanda parodė charakterį ir pasiaukojimą

Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienio vakarą kontrolinėje akistatoje išvykoje 0:0 išsiskyrė su...

Sniego pilys

Valymas + intymus: namų tvarkytojos papasakojo, kaip atrodo jų darbas rusų oligarchų namuose (3)

Vienoje populiarioje užsienio darbo paieškos svetainėje buvo patalpintas skelbimas, kad plėtros...

Dieviškai žaidęs Lietuvos vartininkas neleido graikams nubausti svečių (7)

Pirmadienį vakare Atėnuose Lietuvos futbolo rinktinė draugiškose rungtynėse 0:0 išsiskyrė su...

Karas Ukrainoje. Netoli Mariupolio – sprogimas Rusijos šaudmenų sandėlyje „Kantri“ Rusija gąsdina „unikaliu ginklu“: sunaikintų net JAV (5)

Ukrainos Slovjansko mieste pirmadienio rytą surengtos Rusijos raketų atakos aukų padaugėjo iki...

„Kas čia vyksta?!“: Maskvos gyventojus nustebino vaizdas danguje (12)

Maskvos gyventojus nustebino keistas vaizdas danguje, jie pastebėjo dūmų sūkurį – juodas dūmų...