aA
Šeštadienį netoli Kalnaberžės įvyko kraupi avarija, pirminiais duomenimis, milžinišku greičiu skriejęs keleivių pilnas BMW rėžėsi į kelininkų ekskavatorių. Kėdainių r. policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas.
© Rinkos aikštė

Į viešumą patenka vis daugiau sukrečiančių detalių. Manoma, kad BMW vairuotojas galėjo būti neblaivus. Kad ir kaip būtų keista, bet neblaivus buvo ir ekskavatoriaus, į kurį trenkėsi BMW, vairuotojas.

Darbo metu vyriškis į alkotesterį pripūtė lengvą girtumą.

Buvo žinomas

Tai, kad neblaivus eismo įvykio metu buvo BMW vairuotojas, „Rinkos aikštei“ patvirtino įvykyje dalyvavę specialiųjų tarnybų darbuotojai. Jie jautė, kad nuo vyriškio sklinda alkoholio kvapas.

Tai, kad vyko išgertuvės, patvirtino ir kaimo žmonės. Jie taip pat pasakojo, kad vyriškis išgėręs važinėdavo dažnai. „Rinkos aikštė“ sužinojo, kad policija šio BMW ieškojo ne kartą. Policija buvo gavusi pranešimų, kad šiais valstybiniais numeriais pažymėtą automobilį galimai galėjo vairuoti neblaivus vairuotojas. Visgi policininkams sučiupti neblaivaus vairuotojo prie vairo nepavyko, todėl kaltė nėra įrodyta.

Eismo įvykio metu vairuotojo girtumo pareigūnai negalėjo nustatyti, nes šis negalėjo papūsti į alkotesterį, mat buvo sunkiai sužeistas.

Važiavo apžiūrėti

Kalnaberžės kaimo žmonės žurnalistams pasakojo, kad BMW vairavęs 38-erių metų Vitėnų kaimo gyventojas siūlė kalnaberžiškiams savo paslaugas. Keleivių pilnas BMW vyko į Vitėnų kaimą, kur apžiūrėjo, kaip atrodo apšiltintas vairuotojo namas.

Taip pat namą norėjo apsišiltinti ir kalnaberžiškiai. Namą žmonės buvo nusipirkę vos prieš mėnesį. Apžiūrėjus namą kompanija iš Vitėnų patraukė į Kalnaberžę. Tada ir įvyko kraupus eismo įvykis.

Prašvilpė pro šoną

Vykdant Surviliškio kelio remonto darbus eismas minėtu keliu reguliuojamas šviesoforų ir reguliuotojų. Atsirado žmonių, kurie paliudijo, jog BMW nepaisė reguliuotojo signalų ir milžinišku greičiu prašvilpė pro stovinčius automobilius ir reguliuotoją net nestabtelėjęs.

Policijos pareigūnai tiria eismo įvykio aplinkybes, bet jau dabar aišku, kad remontuojamame kelio ruože BMW lėkė itin dideliu greičiu. Liudininkai svarsto, kad automobilis galėjo važiuoti apie 150 km/h greičiu.

Nustatė iškart

Policijos pareigūnai nustatė dar vieną šokiruojantį faktą. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai „Rinkos aikštei“ patvirtino, kad „Kauno tiltų“ ekskavatoriaus mašinistui taip pat nustatytas girtumas. (Ekskavatoriaus mašinistas yra samdytas subrangovų, nėra „Kauno tiltų“ įmonės darbuotojas - DELFI past.).

32-ejų metų vyriškiui, darbo metu vairavusiam ekskavatorių, nustatytas lengvas 0,60 promilių girtumas. Girtumą nustatę Kėdainių rajono policijos pareigūnai įvykio vietoje.

Eismo įvykio metu ekskavatorininkas nenukentėjo, bet medikams teigė, jog patyrė didelį išgąstį.

Du gydomi, du paleisti

Kraupios avarijos metu iš viso buvo sužaloti keturi asmenys, nors kai kur viešojoje erdvėje buvo rašoma, kad nukentėjo trys žmonės. Šiandien jau žinoma, kad sunkiausiai nukentėjo BMW automobilio vairuotojas, jis gydomas reanimacijoje.

Taip pat stipriai nukentėjo ir viena keleivių. Vyresnė moteris taip pat gydoma reanimacijoje, dėl jos gyvybės kovoja medikai. Dar vienas vyras ir moteris iš ligoninės jau paleisti namo.

Šiek tiek istorijos

Trumpai priminsime, kad eismo įvykis įvyko šeštadienį Kalnaberžės kaime. 13 val. 24 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad remontuojamame kelio ruože ties Kalnaberžės kaimu lengvasis automobilis BMW rėžėsi į kelininkų ekskavatorių, yra prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą išskubėjo net keturi greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažai, Dotnuvos ir Kėdainių ugniagesiai, policijos pareigūnai.

Atvykę į įvykio vietą pareigūnai išvydo kraupų vaizdą – BMW automobilis buvo virtęs metalo krūva, ant variklio gulėjo sunkiai sužalota moteris, vairuotojas buvo įkalintas viduje, viena keleivė pati išlipo laukan, o ketvirtas vyriškis smūgio jėgos buvo išsviestas į lauką.

Ugniagesiams teko specialiomis žirklėmis karpyti metalo laužu virtusio automobilio konstrukcijas ir vaduoti žmones. Visi žmonės gyvi, bet sunkiai sužeisti išvežti į Kėdainių ir Kauno ligonines.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(25 žmonės įvertino)
3.3200

Top naujienos

Lietuvos vežėjai prognozuoja – laukia didelė krizė (242)

Jau kitais metais vežėjai baiminasi susidursiantys su didžiule krize. Nuo 2020-ųjų vidurio bus...

Politologas: nors konservatoriai dabar populiariausi, jų laukia sunkiausi rinkimai (99)

Antradienį neeilinės Seimo sesijos metu tvirtinama Vyriausybė sukėlė abejonių konstitucinės...

Ulanovas: mūsų tradicijos gilios – būtų fiasko neįveikti grupių etapo (12)

Edgaras Ulanovas – vienas iš penkių Kauno „Žalgirio“ atstovų likusiame Lietuvos krepšinio...

Skandalingai vizitą Ukrainoje pradėjusi Sara Netanyahu: kas ji? (35)

Dviejų dienų vizitas Ukrainoje Izraelio premjerui Benjaminui Netanyahu prasidėjo ne itin maloniai,...

Vokietija krizės atveju sau galėtų skirti 55 mlrd. dolerių (2)

Šalies finansų ministras Olafas Scholzas užsiminė, kad, kilus ekonominei krizei, Vokietija...

Septynių vaikų motina: vaikas buvo atimtas neteisėtai (155)

Kauno apylinkės teisme baigiama nagrinėti Evelinos Geležiūnienės smurto prieš mažametį byla....

Leškų skandale tašką dedanti trenerė Rapšiui planuoja kitokį sezoną (32)

Danas Rapšys namų nematė du mėnesius, per kuriuos patyrė tiek nuotykių, kad užtektų ir...

Procedūros kūdikiui, kurioms moterys pasirašo atvykusios gimdyti: ką apie jas būtina žinoti? (12)

Atvažiavus gimdyti kiekviena moteris gauna krūvas (bent jau tą akimirką atrodo, kad krūva)...

Kanados rinktinei – antra bloga žinia per dieną: nusisuko buvęs JV ir Sabonio bendraklubis

Iki pasaulio krepšinio čempionato pradžios likus tik kiek daugiau nei savaitei Kanados rinktinė...

Rašytojas vyrams nepaprastai įtikinamai ir originaliai paaiškino, ką jaučia moterys, patiriančios seksualinį priekabiavimą (18)

Populiarus Twiteryje autorius, rašytojas A. R. Moxon kreipėsi į vyriškąją savo skaitytojų...