Prokuratūra informuoja, kad ikiteisminį tyrimą organizavo ir jam vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Šis tyrimas buvo pradėtas gavus informacijos, jog minėtas asmuo jam priklausančiu automobiliu galimai gabena psichotropines medžiagas. Surinkus pakankamai duomenų apie daromą labai sunkią nusikalstamą veiką, policijos pareigūnų akiratin patekusio klaipėdiečio automobilis buvo patikrintas.

Atlikdami kratą įtariamajam priklausančio „Mercedes Benz“ markės automobilio bagažinėje teisėsaugininkai rado įtartiną paketą su daugiau nei 900 g baltos spalvos birios medžiagos. Vėliau nustatyta, kad paketo viduje buvusios medžiagos sudėtyje buvo beveik 300 g psichotropinės medžiagos – amfetamino. Vyras iš karto buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Klaipėdiečiui pareikšti kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso (BK) 260 straipsnio 3 dalį.(„Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu“).

Už šiame BK straipsnyje numatytą nusikalstamą veiką asmuo gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Kaltinamasis teismo laukia suimtas.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją