Vaizdas vonioje pribloškė: visa laimė, kad niekas nesusižeidė

Naujus namus įsirenginėjantis kaunietis Irmantas jau ruošėsi į juos įsikelti, kai vonios kambaryje jo laukė nemaloni staigmena. Vieną dieną į jį užėjęs vyras liko be žado – dušo kabinos stiklas lyg iš niekur nieko buvo sudužęs į šipulius.

„Atvažiavau ir radau tokį vaizdą – tūkstantis mažų stiklo gabaliukų. Viskas subyrėjo. Iš grūdinto stiklo dušo kabinoje liko tik kalnai mažų stikliukų“, – stebisi vyras.

Nors namas tuo metu dar nebuvo pilnai įrengtas, keletą naktų Irmantas jame jau buvo nakvojęs. Visa laimė, kad tuo metu vonios kambaryje žmonių nebuvo – dūžtant stiklui buvo galima ir susižeisti. Vyras spėja, kad nelaimė galėjo nutikti naktį, kai namuose nieko nebuvo.

Stiklo šukės
Stiklo šukės. Šaltinis: Shutterstock


„Retkarčiais nakvodavau, esu nakvojęs ne kartą. Vonios kambarys jau pilnai įrengtas buvo, dušu naudojausi kelis kartus. Bet tas labiausiai ir gaila – viskas nauja, gražu, o tik pokšt, ir viskas susigadino“, – sako Irmantas.

Statytojai įtaria, kad nelaimė įvyko dėl naujo namo sienų „vaikščiojimo“

Kadangi dušo kabina buvo naujai ir tvarkingai įrengta su tvirtu grūdintu stiklu, o dužimo metu namuose nebuvo nieko, kas galėtų stiklą pažeisti, Irmantui buvo įdomu, kodėl jis sudužo.

„Kalbėjomės su statytoju, tai jis paaiškino, kad taip galėjo nutikti dėl naujos statybos namo sienų „vaikščiojimo“ – stiklo sienelė jo neatlaikė. Statytojai įtaria, kad galėjo jau būti pastatyta su lengvu įtrūkimu. Pasirodo, kad tiek ir tereikia“, – sako Irmantas.

Nutikus nelaimei, vyras domėjosi, ar dušo kabiną bus galima pataisyti, ar teks vėl viską pradėti iš naujo.

Dušas, asociatyvi nuotr.
Dušas, asociatyvi nuotr.. Šaltinis: Shutterstock


„Iš pradžių mano planas buvo toks, kad tiesiog tą stiklą išpjauti ir pakeisti kitu. Atvažiavę meistrai pasakė – išpjauti galim, bet dėl atspalvio negarantuojam, jis gali skirtis. Vieni stiklai būna skaidresni, kiti labiau žalsvi. Teko viską statyti iš naujo, kad būtų gerai“, – teigia vyras.

Irmantas skaičiuoja, kad ši nelaimė jam kainavusi apie 700 eurų. Nors vyras buvo apsidraudęs turto draudimu ir draudimas palengvino nuostolius, naujos dušo kabinos įrenginėjimas vyrui sukėlė papildomų rūpesčių, tad labiausiai gaila ne pinigų, o sugaišto laiko.

„Vien tik kol meistrai atvažiavo, išmatavo ir pagamino, jei neklystu, užtruko apie 3 savaites. Visą tą laiką teko naudotis dušu be sienelių. Iš pradžių galvojau, kad bus daugiau problemų, bet gerai, kad jau viskas išsisprendė“, – sako jis.