Svarbiausia rudens puošmena – sveika oda

Svarbiausia rudens puošmena – sveika oda.

Odos senėjimo neišvengsime, tačiau laiką pristabdyti galime

Sveikos ir gražios odos išvaizdą galime prarasti dėl įvairių priežasčių, susijusių su gyvenimo būdu, ligomis, genetika, netinkama priežiūra ar mus supančia aplinka. Visgi pagrindinė priežastis – senėjimo procesai, kurie organizme prasideda nuo 25 metų. Apie vykstančius pokyčius pirmoji išduoda mūsų oda. Pasikeitusi jos spalva, dingęs stangrumas, atsiradęs jautrumas, susiformavusios raukšlelės – tai požymiai, rodantys, kad odai reikalinga rimtesnė pagalba.

Rejuvenizacija apima tris veikimo principu panašias, bet poveikiu skirtingas procedūras – biorevitalizaciją, mezoterapiją, plazmoliftingą (PRP). Šios procedūros gali būti atliekamos ne tik veido, bet ir kaklo, dekoltė, plaštakų srityje. Kiekviena iš jų gali būti atliekama atskirai arba derinant jas tarpusavyje. Kuri tinkamiausia – priklauso nuo odos būklės ir siekiamo rezultato.

Oda reikia pradėti rūpintis kuo anksčiau

Jei dėl natūralaus senėjimo proceso, patiriamo streso ar neigiamo aplinkos poveikio (saulės, vėjo, užterštumo) oda išsausėjo, papilkėjo ir prarado skaistumą, pagelbėti gali mezoterapija.

Procedūros metu smulkių adatėlių pagalba viršutiniai odos sluoksniai užpildomi individualiai pacientui parinktais veikliųjų preparatų mišiniais. Biologiškai veiklūs preparatai, dar kitaip vadinami grožio kokteiliais, prasiskverbia į 0,5 – 1,0 mm gylį ir tiesiogiai veikia koreguojamas zonas. Proceso metu suaktyvinama elastino ir kolageno gamyba. Po procedūros pastebimai sumažėja raukšlelių kiekis ir gylis, oda tampa stangresnė, sugrąžinamas natūralūs švytėjimas.

Mezoterapija taip pat atliekama ir plaukuotoje galvos dalyje. Tai ne tik efektyvus būdas, padedantis kovoti su plaukų slinkimo problema, bet ir puiki priemonė norint atstatyti pažeistus plaukus.

Eglė Aukštuolienė

E. Aukštuolienė pasakoja, kad biorevitalizacija įprastai rekomenduojama nuo 30 metų, kuomet pastebimi ryškesni odos pokyčiai, susiję su senėjimo procesu: oda praranda stangrumą, sausėja, ryškėja raukšlės. Taip pat po agresyvaus gydymo, kai oda yra sudirginta, pažeistas jos reljefas.

Šios procedūros metu smulkių adatėlių pagalba tarpai tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame tarpe, tolygiai užpildomi išgryninta hialurono rūgštimi. Prasideda intensyvus odos drėkinimas, kartu stimuliuojama kolageno (vieno svarbiausių odos baltymų, lemiančio elastingumą) sintezė, lėtėja jo irimas. Proceso metu oda aktyviai gamina nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos skaidulos. Iškart po procedūros atsiranda odos stangrumas, putlumas, lygumas.

Viena iš efektyviausių nechirurginių procedūrų, padedančių spręsti senėjančios odos problemas, – plazmoliftingas (PRP). Tai unikali, audinių regeneraciją spartinanti technologija, kuri pagrįsta tik mūsų pačių vidinių kūno resursų panaudojimu.

Procedūros metu iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris atskiriamas specialioje centrifugoje. Proceso metu išgauta trombocitais gausi plazma injekuojama koreguojamose zonose. Tokiu būdu paskatinama odos bei poodinio audinio regeneracija. Po procedūros sumažėja raukšlelių kiekis ir gylis, oda tampa lygesnė, gyvybingesnė ir skaistesnė.

Siekiant geriausių rezultatų, gydytoja rekomenduoja atlikti 2-6 procedūrą kursą, trukmę parenkant kiekvienam pacientui individualiai, įvertinus jo odos būklę.

„Visos šios procedūros gali būti atliekamos ne tik sprendžiant odos problemas, bet ir taikomos kaip efektyvi prevencinė priemonė. Juk kuo anksčiau tinkamai pasirūpinsime savo odos kokybe, tuo ilgiau minimaliomis priemonėmis išlaikysime puikią išvaizdą“, – sako gydytoja dermatologė, medicinos mokslų daktarė E. Aukštuolienė.

Užsakymo nr.: PT_88424425