„Visa“ pradeda iniciatyvą „Shes Next, kurios metu keturiems nedideliems moterų valdomiems verslams Baltijos šalyse bus skirtos keturios 10 000 eurų stipendijos ir po 5000 eurų įmonių viešinimo projektams.

„Mūsų iniciatyva yra ypač veiksminga, nes ji ne tik atkreipia visuomenės dėmesį į moteris versle, bet ir paskatina jas stipendijomis, suteikia naujų verslo organizavimo bei plėtros įgūdžių", – pranešime spaudai sako „Visa“ vadovė Lietuvoje

. Keturiems moterų valdomiems verslams bus skirtos 10 tūkst. eurų stipendijos ir po 5 tūkst. eurų verslui viešinti, o verslų vadovės visus metus galės dalyvauti „IFundWomen" verslo mentorystės programoje.

Rūta Marcinkevičiūė ir Dovilė Urbanaitė
Rūta Marcinkevičiūė ir Dovilė Urbanaitė. Šaltinis: DELFI / Julius Kalinskas

Šią iniciatyvą „Visa" vykdo kartu su nepriklausomu Baltijos šalių banku „Luminor" ir pasauline finansavimo platforma „IFundWomen". Pretenduojančios į stipendiją įmonės turi būti registruotos Lietuvoje, veikti bent vienerius metus ir turėti savo fizinę arba virtualią atstovybę. Svarbiausia, kad bent 51 proc. įmonės priklausytų moterims.

Paraiškas stipendijai galima teikti nuo rugpjūčio 18 iki rugsėjo 30 dienos.

„She's Next" yra naujausia „Visa“ iniciatyva Baltijos šalyse, kuri didelį dėmesį skiria lyčių lygybei ir vienodoms galimybėms versle. 2018 metais „Visa“ pranešė apie daugiametę partnerystę su UEFA ir tapo pirmąja UEFA moterų futbolo rėmėja. „Delfi“ portale taip pat bus skelbiamos įvarios verslių moterų istorijos. Jas kalbins ir jų istorijoms dalinsis vestuvių Tenerifėje planuotoja, moterų klubo „She is Glowing“ įkūrėja Dovilė Urbanaitė.

Dovilė Urbanaitė
Dovilė Urbanaitė. Šaltinis: DELFI / Julius Kalinskas

„Luminor" yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas mūsų regione. „Luminor" aptarnauja individualius asmenis, šeimas ir įmones. Bankas yra jaunas, dinamiškas ir žvelgiantis į priekį – kaip Lietuva, Latvija ir Estija, kuriose veikia „Luminor".

Specialusis projektas „She‘s Next“