Žmonės kare

Ar nebijai važiuoti viena, klausia manęs dažnai. Ne, nebijau. Kažkaip ten jau viskas man tapo sava. Tarsi ir viskas pažįstama. Na, o karas? Jau jums rašiau aną kartą – jis mane įtraukė labiau, nei aš galėjau pagalvoti. Kaip susidoroju su tuo psichologiškai, neseniai manęs paklausė kariškiai. Sunkiai, atsakiau. Tą patį galėčiau atsakyti ir jums darsyk: „sunkiai“. Tačiau tuomet pagalvoju apie juos ten... Ir tas mano „sunkiai“ tampa tokia, sakyčiau, net gėdinga mintimi.

Režisierė Evgenija Semeniak – 37-erių metų rusė, gimusi Tolimuosiuose Rytuose, Sachaline. Kaip pati sako „neturinti visiškai jokių ukrainietiškų šaknų“ ir mums bekalbant, tarsi patvirtinimui išsitraukia savo rusišką pasą. Nekeista, mat „ukrainietiškesnės ukrainietės“, pasiaukojančiai tarnaujančios Ukrainos labui, man ko gero, nėra tekę sutikti, todėl mano nuostaba, išgirdus, jog ji tikrai nėra ukrainietė, yra, ko gero, natūrali.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)