Login 2021

Karščiausios Login 2021 naujienos

„Pradėkime nuo populiaraus posakio, kad patirtis ateina su metais: jeigu trisdešimtmetis, keturiasdešimtmetis ir penkiasdešimtmetis pradėjo investuoti nuo jaunų dienų ir panašiu gyvenimo laikotarpiu, labai tikėtina, kad penkiasdešimtmečio patirtis, t. y. sėkmių ir nesėkmių bagažas, bus didžiausias. Jis bus matęs daugiausia laikotarpių, kai viskas augo ar krito. Tie ilgesni laikotarpiai, visas dešimtmetis, gali būti kupini gerų patirčių, tačiau kurį laiką lydi ir didesnės nesėkmės, ir tai daro didelę įtaką visai kartai. Tad dabartinio trisdešimtmečio investavimo patirtis bus visai kitokia, nei trisdešimtmečio prieš du dešimtmečius – 2001-aisiais“, – sako T. Povilauskas.

Būtent todėl ekonomistas skatina atsižvelgti vertinant, kodėl viena karta yra labai atsargi investuodama, o kiti asmenys – pernelyg mėgstantys riziką.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją