Išskirtinės moterys

Ši moteris parodo, kad nereikia bijoti norėti, nesvarbu, kad ir kokie dideli tie norai bebūtų. Geros idėjos svarbiau nei tai, iš kur tu kilęs. Ilgas, sunkus ir kantriai atliekamas darbas – vertingiau nei garsi šeimos pavardė. Galimybės – ne visada nuperkamos atsiradus tinkamoje vietoje tinkamu laiku, jos atsiranda ir pagal seną gerą receptą, kuris sako, jog tu pats gali pakloti joms pamatus.

Prieš aštuonerius metus ją kankino ta pati problema kaip ir daugelį moterų – spintoje rūbų daugiau, negu noro ir progų juos apsirengti. Vakarėlyje sutiktam naujam pažįstamui M. Mitkutė papasakojo, kad šią problemą reikėtų kažkaip išspręsti. Galbūt sukuriant platformą, kur kiekviena moteris galėtų parduoti tuos rūbus, kurie spintoje tik vietą užima, vietoje to įsigyjant naujų perliukų iš kitų moterų spintų? Istorijų apie tai, kaip jų sugalvotas „Vinted“ projektas augo toliau – pilnas internetas. Šiandien jie savo verslą sėkmingai plėtoja ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Austrijoje ir Lenkijoje, turi daugiau kaip 11 milijonų vartotojų. 2014 m. ši kompanija buvo įvertina 80 mln. eurų, tai – brangiausiai vertinamas startuolis Baltijos šalyse.

Pokalbis su Milda – apie tai, koks mąstymas atveda į globalią žaidimų aikštelę.

– Kur ir kaip užaaugai?

– Užaugau Kaune, kartu su mama ir sese. Kai man buvo šešeri, mirė tėtis. Tada labai daug padėjo močiutė. Su sese buvome auklėjamos gana griežtai. Mama buvo liberalesnė, močiutė – griežtesnė. Tačiau abi sutarusios kartodavo, kad jų tikslas – mus užauginti doromis pilietėmis. Todėl šeimoje labai svarbios buvo tokios savybės kaip sąžiningumas, paklusnumas, disciplina, paslaugumas. Dažnai tekdavo elgtis „kaip reikia“, o ne „kaip noriu“. Toks auklėjimas turėjo ir savų pliusų, ir minusų. Disciplina išmokė siekti tikslų, tačiau paklusnumas apribojo laisvę. Iš vaikystės parsinešiau baimę būti „balta varna“, kadangi saugiau būti kaip visi, neišsišokti, neatkreipti į save dėmesio. Ši baimė išlikusi iki dabar, tačiau sąmoningai su ja dirbu, siekiu, kad jos nebeliktų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)