Išeiti į horizontą

Pagal oficialius duomenis Kenijos sostinėje gyvena 4,5 mln. žmonių. Realiai čia reziduojančių gali būti dvigubai daugiau. Teigiama, kad vien didžiausiame pasaulyje Kiberos lūšnynų rajone gyvena iki 1 mln. žmonių.

Ilgą laiką, įvairių kelionių tinklaraštininkų duomenimis, Nairobis buvo pripažįstamas pasaulio kriminalų sostine. Apie tai perskaičius kelionių knygoje vis kirbėdavo mintis pasitikrinti, ar tai tiesa. Paprastai turiu įprotį aplankęs kitos valstybės sostinę išvaikščioti miestą skersai, išilgai ir aplink. Tad kartą vienos pirmų kelionių į Keniją metu kasdien sukau vis didėjančius ratus aplink Arboretum eukaliptų parką. Pačiame parke takeliais pabėgiodavau po 3–5 km ir, nuo eukaliptų lapų apsvaigęs, kartą apsispendžiau patikrinti tą baisųjį rajoną.

Įėjimą į parką saugojo kalašnikovu ginkluota aukšta karingos turkanų genties mergina.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją