Iš namų besimokantiems mokiniams mokytojai kasdien siūlo sužinoti kažką naujo ar išmokti neišėjus iš savo buto ar namo. Pamokos nuotoliniu būdu tikrai neturi būti nuobodžios ar nenaudingos. Tai įrodo ir Alytaus Jotvingių gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas.

Mokytojas dalijasi pusvalandžio nuotoline pamoka, kurios metu sužinosite, kaip pradėti verslą dar mokyklos suole.

Tikriausiai kiekvienas turime svajonių. Vienos galbūt nerealios, kitos lengvai įgyvendinamos. Svarbiausia norintys, kad svajonė taptų realybe, turi nenuleisti rankų ir atkakliai eiti savo tikslo link.

Kiekvienas turime savo pomėgių. Vieni mėgsta žvejybą, kiti sportą, treti kažką konstruoti, gaminti ar kurti namuose. Kuo pomėgiai gerai? Kiekvienas turintis tam tikrą pomėgį tam tikroje srityje turi daugiau žinių ar įgūdžių nei kiti. Būtent tai ir gali būti sėkmingos verslo idėjos pradžia.

Juk žvejoti mėgstantis ir daug apie meškeres ir masalą nusimanantis jaunuolis gali pabandyti sukurti žvejybos prekių elektroninę parduotuvę. Žinoma, kad tokią parduotuvę sėkmingai valdyti pavyktų tam, kuris žino, kaip įverti valą ar ištraukti žuvį, nei tam, kuris gyvenime nėra rankoje laikęs meškerės.

Taip pat nepamirškite, kad svajonė ir tikslas – du skirtingi dalykai. Tačiau svajonė gali tapti jūsų tikslu. O tuomet tereikia eiti tikslo link ir svajonė taps realybe.

Taigi, jei savo pomėgį sujungsite su tikslu ir svajone, turėsite puikų pagrindą savo verslui kurti.

„Nėra gyvenime vieningos sėkmės formulės, – sako D. Vasiliauskas. – Kiekvienas iš jūsų į gyvenimo sėkmę, pasisekimą turite atrasti patys, nes kiekvienas esate skirtingas, turite skirtingus pomėgius, tikslus ir svajones“.

Jei turite svajonę sukurti verslą ir norite, kad tai taptų realybe, pasižiūrėkite Alytaus Jotvingių gimnazijos direktoriaus sukurtą nuotolinę pamoką.


www.DELFI.lt
4