Jau gerokai įpusėjus rudeniui, daugeliui damų dar tikriausiai kyla klausimas, kokiais gi drabužiais vertėtų pasipildyti savo šaltojo sezono garderobą, kad atrodytumėte stilingai, nesušaltumėte, o ir jie puikiai derėtų su spintoje turimais. Šį galvos skausmą tiek jums, tiek epizodo herojai Ramintai Blažytei šįkart sutiko numalšinti internetinio žurnalo „Abstract Stylist“ įkūrėja bei tarptautinių ryšių ekspertė tech įmonėms Lina Survila.

Profesionali stilistė laidoje patikino, kad tikrai nereiktų atsikratyti praėjusių metų rudens/žiemos sezono drabužiais ir jų pakeisti naujais: „Mano tikslas ir misija yra papasakoti moterims, kaip jos galėtų panaudoti jau turimus drabužius, prirenkant šiek tiek naujų akcentų ir taip pakeičiant įvaizdį“. Ji įvardino, kokiems pagrindiniams šio sezono elementams yra skiriamas didžiausias dėmesys ir kas iš tiesų nusipelno vietos jūsų spintoje.

Atsižvelgiant į asmeninius Ramintos poreikius bei skonį, jai buvo sukurti trys madingi drabužių deriniai – ofiso, laisvalaikio ir namų aplinkai. Lina taip pat pateikė papildomų įžvalgų, kurios gali būti itin vertingos, renkantis dalykinį kostiumėlį ar ieškant patogaus sprendimo laisvalaikiui. Pamatykite ir įvertinkite rezultatą!