Praėjusią vasarą ZIP FM eterį kaitinusio projekto „Simas Kučas ieško žmonos“ metu jo kaltininkas, teniso treneris ir modelis iš daugiau nei pusantro tūkstančio dalyvių išsirinko tą vienintelę – žinomą restoranų ir maisto ekspertę bei tinklaraštininkę. Nors Urtė Mikelevičiūtė prisipažino, kad projekte dalyvavo ne savo valia, taip pajuokauti nutarė gera draugė, tačiau išmokti žaisti tenisą visada buvo viena jos didžiausių svajonių. Mergina neslėpė jaudulio, sulaukusi išskirtinės galimybės pagaliau įgyvendinti ją projekte „Mėgaukis gyvenimu!“.

„Kažkada ant telefono ekrano buvau užsidėjusi teniso treniruotę, nes visada, jei noriu, kad kas nors išsipildytų, užsidedu ant telefono arba kompiuterio ekrano“, – sako Urtė ir priduria, kad vienintelis ryšys, kurį iki šiol yra turėjusi su tenisu, tai tik stebėjimas, kaip žaidžia kiti. Todėl šioje laidoje – jokios vaidybos, vien tikros emocijos, pirmosios sėkmės ir nesėkmės.

Tuo tarpu dar vieniems metams Palangoje planuojantis likti Simas, paklaustas, ar po garsiojo projekto buvo susitikęs su Urte, teigia, kad tik kartą ir neilgam, tad ši teniso pamoka yra antrasis jų pasimatymas. Jis neslėpė džiugesio dėl pirmojo Urtės karto teniso aikštelėje. Anot profesionalo, tai, ką ne visai tinkamai išmoksta savamoksliai, daug sudėtingiau ištaisyti, nei išmokyti visiškai nuo pradžių.

„Gavau deimantą, tai dabar šlifuosiu“, – juokauja buvęs visų amžiaus grupių Lietuvos teniso čempionas, visos pamokos metu nestokojęs geros nuotaikos ir humoro, kaip ir pati Urtė. Po naujausio epizodo tapo akivaizdu: kai į vieną vietą suvedi Simą ir Urtę, tai vitaminu C bus pripildytos visų aplinkinių atsargos!