Pirmoji projekto „Mėgaukis gyvenimu!“ epizodo, sukurto bendradarbiaujant su „Samsung“, herojė – ką tik solo karjerą pradėjusi Justė Kraujelytė. Jau ilgą laiką svajojusi pramokti gatvės šokius, mergina gavo neeilinę progą susipažinti su hiphopo pagrindais individualioje „Lietuvos talentų“ nugalėtojo Edgaro Kerpės pamokoje.

Justė sako, tik per plauką nepasirinkusi šokio kelio: „Dar mokykloje ėjau užsirašyti į šokių pamoką, bet užsirašiau į dainavimą“. Nuo tos akimirkos ji tebedainuoja iki šiol, ryžtingai besiskindama kelią į profesionaliąją sceną. Tačiau niekas nežino, kaip jai būtų sekėsi kaip šokėjai.

Edgaras prisipažįsta, kad mokyti šokti visiškai nuo nulio jam – kasdienybė. Pamokoje keliskart pasaulio gatvės šokių čempionas supažindina su pagrindiniais hiphopo judesiais ir pabrėžia, kad ne technika, o muzikos pajautimas ir tiesiog geras laiko praleidimas šokyje yra svarbiausia. Tad pamatykite, kaip Justei pavyko įsisavinti šio šokio pagrindus ir įveikti iššūkį išmokti pirmąją choreografiją!