Į kritiką reaguoja tik vienu atveju

A. Užkalnis pabrėžė, kad dažnai susilaukia įvairių neigiamų nuomonių, komentarų, tačiau visada naudojasi pagrindine taisykle – nepriimti neprašytos kritikos.

„Man kritika daugeliu atvejų yra reikalinga, bet kai man ji reikalinga aš ateinu ir paprašau savo draugų, redaktorių, kolegų: „paskaityk šitą tekstą, pasakyk, ką tu galvoji, ką aš galėjau pasakyti“, – pasakoja laidos pašnekovas.

Žurnalistas pripažįsta, kad dažnai susilaukia pastabų dėl savo gyvenimo, priimamų sprendimų ir kiti tarsi nori jį pataisyti, pagerinti tačiau į tai jis atsako labai paprastai: „ačiū, man šito nebereikia.“

Andrius Užkalnis

Psichoterapija leido pagaliau priimti save

Užkalnis pripažįsta, kad jau ne vienerius metus savo emocinę sveikatą bando pagerinti psichoterapeuto kabinete. Tai atnešė daug teigiamų rezultatų žurnalisto gyvenime:

„Man atrodo, kad pagaliau aš išmokau priimti save tokį, koks aš esu, o ne laikyti save nuolatine statybų aikštele, kur visą laiką reikia save perdarinėti“, – atvirauja laidos pašnekovas.

Džiaugiasi puikiu gyvenimo etapu

Kadangi po ilgų metų psichoterapijoje pagaliau pavyko pamilti save, A. Užkalnis žengė į naują gyvenimo etapą, kuriame visas negandas bando palikti nuošalyje.

„Man atrodo, kad man jau lūžių, gipsų ir ramentų užteko gyvenime, dabar atėjo laikas gyventi laimingai“, – šypsosi žinomas vyras.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją