V. Bradauskė, šiuo metu rašanti teisės magistrą bei besidžiaugianti nauju, šeimyninio gyvenimo, etapu, save pristato kaip merginą, kuriai didžiausia vertybė yra šeima, o vietoj serialų ji jau šeštus metus noriai klauso psichologų paskaitų ir savo žiniomis dalijasi Instagram paskyroje. Be viso to, mergina yra įkūrusi naktinių drabužių parduotuvę bei kortų žaidimą poroms, skirtą geresniam vienas kito pažinimui ir kasdienybės paįvairinimui.

Viktorija ir Nerijus Bradauskai
Viktorija ir Nerijus Bradauskai

Nuo ko prasidėjo domėjimasis santykių psichologija?

Kaip teigia V. Bradauskė, domėjimasis santykių psichologija prasidėjo nuo atsitiktinai išgirstos televizijos laidos, kurioje savo žiniomis dalinosi vienas psichologas. „Jau tada pagalvojau, kiek daug minčių gali sukelti vos vienas išgirstas patarimas ir kaip, vadinasi, turėtų būti naudinga pasidomėti plačiau apie darnių santykių kūrimą, juk santykiai – viso gyvenimo pagrindas“,– mintimis dalijasi mergina. Ją labiausiai sudomino tai, kad viską galima pritaikyti savo kasdienybėje ir tai turi didelę įtaką asmeniniam gyvenimui. Paklausta, kodėl socialiniuose tinkluose žinoma mergina studijuoti pasirinko ne psichologijos kryptį, bet teisę, mergina buvo atvira: „Pradėjau domėtis psichologija 11 klasės pabaigoje, kai jau buvau nusprendusi studijuoti teisę, kuri, beje, taip pat visada žavėjo. Todėl teisines žinias nusprendžiau įgyti universitete, o psichologija toliau domėtis lankant psichologų seminarus bei mokymus ir skaitant knygas“.

„Kai pati pradėjau jaustis užtikrinčiau, kai mintys, pasidalintos su draugėmis, pasirodydavo joms vertingos, kai pačios santykis tiek su savimi, tiek su partneriu tapo daug kokybiškesnis, tada, matant kitų žmonių konfliktus, nesusikalbėjimą ir kitas santykių spragas, norėjosi pasidalinti savo žiniomis, o socialiniai tinklai pasirodė tam labai geras įrankis“, – teigia V. Bradauskė. Ši veikla prasidėjo nuo kitų žmonių istorijų bei jų iššūkių santykiuose.
„Rašiausi savo įžvalgas arba koks galėtų būti mano sprendimo būdas ir vėliau iš tų užsirašytų minčių gimdavo turinys Instagramui“, – apie idėjas įrašams socialiniuose tinkluose pasakoja mergina.
Viktorija Malanova

Kas lėmė sėkmę socialiniuose tinkluose?

Nors kuriančių turinį ir bandančių suburti ištikimą sekėjų būrį, ypač jaunimo tarpe, yra labai daug, tačiau pavyksta toli gražu ne visiems. V. Bradauskės nuomone, jai tai pasiekti padėjo nuoširdumas: „Dalinuosi savo žiniomis paprasta žmogiška kalba, tai darau ne „iš aukšto“ ir nelaikydama savęs „santykių eksperte“. Dalinuosi patarimais, kurie kažkada pravertė man ir kurie galbūt bus artimi kitiems. Kartais kartu su sekėjais ieškome geriausio sprendimo, kartais pati iš jų be galo daug išmokstu. Pagrindinis tikslas padėti ir padovanoti bent šiek tiek šilumos ir palaikymo“. Anot jos, sėkmę pasiekti taip pat padėjo įrašai itin aktualia tema.

Viktorija Malanova

„Santykius turime arba ketiname kurti kone kiekvienas“,– teigia ji. Visgi siekiantiems greitų rezultatų, teks nusivilti – santykių patarimais besidalijanti Viktorija kaip ne ką mažiau svarbias sėkmingos socialinių tinklų paskyros kūrimo sudedamąsias dalis įvardijo įdėtą darbą, atsidavimą ir laiką.


Naudingi patarimai tiems, kurie nežino, nuo ko pradėti kurti sėkmingą paskyrą socialiniuose tinkluose

Mergina sutiko pasidalinti dalykais, kurie yra itin svarbūs, norint tapti sėkmingu turinio kūrėju:

  • Trys svarbiausi dalykai: kantrybė, atkaklumas ir buvimas savimi;
  • Aistra tai sričiai, apie kurią bus paskyra;
  • Bent preliminarus pradinis planas;
  • Jūsų auditorija jus atras, jei suprantamai ir įdomiai dalinsitės naudinga informacija bei nesistengsite apsimesti tuo, kuo nesat. Tik, žinoma, pasakyt lengva, o praktikoj tai tikrai nemažas iššūkis;
  • Na ir ką pati sau dažnai kartoju: „be įdėto darbo – nieko nebus“. Tik reikia tai priimti ne kaip naštą, o kaip galimybę tobulėti ir nestovėti vietoje!

V. Bradauskės istorija įkvepia veikti tai, kas labiausiai patinka. Net jei atrodo labai sunku, tačiau įmanoma suderinti tiek studijas, tiek darbą ir pomėgius bei viskam atrasti laiko. Žinoma, nepalūžti sunkiais momentais gali padėti antra pusė bei sukurti sėkmingi poros santykiai!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)