„Kitiems aš geriausiai atrodau, kai būnu kažkuo kitu, o ne savimi. Tai prašom, imkit, nes kai aš būnu savimi, atviras, nebūtinai patinka visiems“, – teigia laidos pašnekovas.

M. Stonkus mano, kad žmonės yra įpratę visuomet jį matyti juokaujantį, įsikūnijusį į kokį nors personažą, visada su sąmoju.

„Nebūnu aš visada su sąmoju, nebūnu aš visada personaže. Būnu kartais ir su savo bėdomis, ir su savo problemomis, asmeniniais išgyvenimais, su kažkokiais tos dienos iššūkiais ir tai diktuoja nuotaiką“, – teigia M. Stonkus.

Dėl šios priežasties žmonės dažnai jį palaiko arogantišku, tačiau visa tai yra tik nuotaikos pasikeitimai, bandymas susidoroti su iššūkiais, kadangi visą laiką išlikti tik pozityvios nuotaikos yra labai sunku. Gyvenimas pilnas išbandymų, sunkesnių akimirkų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)