„Niekada nejaučiau, kad galėčiau teigiamai bendrauti su mergaitėmis, – sakė ji. „Aš jas labai myliu. Myliu jas kaip žmones. Mane jos traukia kaip žmonės.“

„Mane jos traukia fiziškai“, – pridūrė Eilish. „Bet taip pat mane labai gąsdina jų grožis ir buvimas“.

Sudėtingas su mergaitiškais jausmais susijusias problemas ji aštriai atskleidžia „Grammy“ apdovanojimui nominuotoje dainoje „What Was I Made For?“ iš filmo „Barbė“ garso takelio. Sentimentalus dainos tekstas ir ašaras spaudžianti fortepijono baladė sukėlė dešimtis tūkstančių klausytojų atsiliepimų.

Šeštadienį Los Andžele vykusiame „Variety“ renginyje ant raudonojo kilimo 21 metų „Grammy“ laureatė sakė, kad nenorėjo kelti triukšmo atskleisdama savo seksualines preferencijas, rašoma CNN.

Raudonojo kilimo pašnekovė, paklausta, ar ji ketino prisipažinti lapkričio mėnesį išspausdintame viršelyje, atsakė: „Ne, neketinau. Bet aš savotiškai pagalvojau: „Argi tai nebuvo akivaizdu?“.

„Nesupratau, kad žmonės nežino. Aš tiesiog nelabai tuo tikiu. „Kodėl mes negalime tiesiog egzistuoti?“ Aš tai dariau ilgą laiką ir tiesiog apie tai nekalbėjau. Oops“, – pridūrė ji.

„Bet pamačiau straipsnį ir pamaniau: „O, manau, kad šiandien išėjau į viešumą“. Gerai, šaunu. Man tai įdomu, nes manau, kad žmonės nežinojo, bet šaunu, kad jie žino“, – sakė ji.

„Aš esu už mergaites“, – pridūrė ji.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją