„Mano tėvai yra nerealūs. Jie leido man daryti, ieškoti ir klysti“, – džiaugiasi atlikėjas.

Jau tapęs suaugusiu žmogumi, Free Finga apie savo vaikystę ir paauglystę atvirai pasikalbėjo su mama. Ji pripažino savo padarytas klaidas bei aptarė, kurie pasirinkimai buvo teisingi.

„Man atrodo tėvų kelias yra kuo daugiau pasirinkimų parodyti“, – teigia laidos pašnekovas.

Visgi, vaikino nuomone, tėvai turi ne tik duoti pakankamai laisvės rinktis, tačiau ir nukreipti savo atžalas teisinga linkme. Kai vaikinas išvyko studijuoti į Didžiąją Britaniją, po pirmų metų suvokė, kad ta vieta – ne jam. Nors buvo labai sunku visko atsisakyti, nuvilti kitus, tačiau vienintelis žmogus, kuris pastūmėjo pasielgti taip, kaip sako širdis, buvo mama.

„Buvo toks jausmas, kad tu turi baigti universitetą, nes tu katik įstojai, lūkesčiai kitų žmonių ant tavęs buvo ir man mama iš visų žmonių pasakė, kad jeigu tau ten nepatinka, tai gali negrįžti“, – prisimena Free Finga.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją