Prekybos tinklo „Iki“ parduotuvėje apsilankiusi „Šventės sugrįžta“ komanda paklausinėjo, kaip gi vilniečiai žada pasitikti ateinančius 2022 metus ir įsitikino – Kalėdų maratonas jų tikrai neišvargino, tad ir Naujiesiems metams pozityvių nuotaikų netrūksta.

Vieni šventes sutiks smagioje draugų kompanijoje, kiti – artimiausių šeimos narių rate, tačiau jokių abejonių – ant šventinio stalo skanių patiekalų netrūks.

Naujųjų metų išvakarėse 56-tąjį gimtadienį švęsiantis kalbintas pirkėjas pasakoja, kad dvigubą šventę švęs ir su vaikais, ir su anūkais, o šventiniais patiekalais rūpinsis visi bendrai. Gaminti kartu – šeimos tradicija. „Man, žinoma, tenka sunkiausias darbas – skusti bulves ir mėsą pjaustyti“, – juokiasi vyras.

Kalbintų vilniečių šventinius stalus puoš ir tradicinė baltoji mišrainė – o kaip gi be jos! – ir sveikesni patiekalai. O tiems, kurie pasirūpinti Naujųjų metų vakaro patiekalais nespėjo, tiesiame pagalbos ranką ir siūlome prisiminti geriausius vieno kąsnio užkandžių receptus, kuriuos paruošite greitai ir paprastai.

„Šventės sugrįžta“ komanda linki nepamirštamos Naujųjų metų nakties ir įspūdžių kupinų ateinančių metų!