„Su vaikais ryšį reikia kurti nuo mažens, rodant jiems pavyzdį, paliekant savo pėdsaką tolesniuose jų gyvenimuose. Stengiuosi, kad mūsų su dukra santykiai būtų išties artimi, o savo pavyzdžiu perduočiau jai teisingas vertybes – drąsos ir pasitikėjimo savimi jausmą, dorumą, gerumą, pozityvų požiūrį į gyvenimą“, – sako Dovydas Butas, auginantis beveik 4 metų dukrą Saulę.

Kartu su dukra Dovydas prisijungė prie prekybos tinklo „Iki“ įgyvendinamo socialinio projekto, kuriame mergaites auginantys prekybos tinklo darbuotojai tėčiai su savo dukromis dalijasi gyvenimiškais receptais, skatinančiais toleranciją, drąsų ateities kelio pasirinkimą ir stereotipų naikinimą.

Šiais laikais moterys gali viską ir turime daugybę įkvepiančių, tai įrodančių pavyzdžių, – įsitikinęs Dovydas: „Savo dukrai būtent to ir linkiu – gyventi Lietuvoje, kurioje ji galėtų rinktis profesiją nesvarstydama, moteriška tai ar vyriška. Nežinau, kokiu keliu gyvenime ji pasuks, tačiau esu įsitikinęs, kad bet kuriuo atveju ją palaikysiu – ar ji dirbs NASA, ar nuspręs važiuoti ralyje, žaisti krepšinį, o gal norės dirbti grožio salone“.

Gražūs santykiai ir tarpusavio ryšys pirmiausiai kuriamas bendravimu, tad kartu su dukra tėtis ne tik pramogauja, bet ir draugiškai sukasi virtuvėje, gamindami išties gardžius savaitgalio pusryčius. Dovydas juokauja, kad gaminti su Saule nėra paprasta, mat mažoji mėgsta tik šokoladą.

Šį kartą tėčio ir dukros komanda bendromis jėgomis nusprendė pagaminti sausainius. Kol tėtis ruošia pagrindą sausainiams, mažoji Saulė taip pat atsakingai dirba – patyliukais šaukštu kabina kondensuotą pieną ir stebi, ar tėtis viską daro teisingai.

Kaip šiai žavingai komandai sekėsi gaminti gardžius savaitgalio pusryčius, kviečiame pasižiūrėti video siužete.