Nuo produktų itališkai vakarienei iki buitį palengvinančių prietaisų – pradžiuginti artimą bičiulį ar senokai matytą draugą paprasta ir greita!

Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki" komunikacijos vadovė pastebi, kad nors šventinis šurmulys parduotuvėse jaučiamas visą gruodžio mėnesį, likus keletui dienų iki Kalėdų, pirkėjai į krepšelius dažniau deda įvairius dovanoms skirtus namų apyvokos daiktus ir gurmaniškus skanėstus.

„Prieš šventes pirkėjai aktyviau ieško įvairiausių paštetų, egzotiškesnių vaisių ir kitų gurmaniškų produktų. Pasirūpinome dar gausesniu dovanų pasirinkimu – pirkėjai gali įsigyti tiek šiuo metu itin geidžiamų karšto oro gruzdintuvių, tiek populiariausių knygų. O norėdami sutaupyti ne tik pirkėjų laiko, bet ir pinigų, sukūrėme riboto leidimo pirkinių maišelius, puikiai tinkančius dovanų pakavimui", – sako V. Budrienė.

10 dovanų idėjų iš artimiausios maisto prekių parduotuvės

Gėrybių pintinė. Tai gali tapti itin asmenine dovana ir niekas net nesuos, kad susisukote vos per 10 minučių. Nuo itin prabangios iki kuklesnės, bet ne mažiau puošnios pintinės – pripildykite ją gėrimais, taurėmis, riešutais, paštetais, trapučiais, sūriais, kumpiais ar kuo tik širdis geidžia.

Atostogų vakarienė. Nuo Amerikos, Meksikos ir Azijos šalių virtuvių iki egzotiškų kertuočių ir mangų – krepšelis tropikų saulės ir sodrūs padažai iš tolimų kraštų lietuviškas šventes pavers tikra skonių fiesta.

Puodelis džiaugsmo. O kaip skamba puodelio, zefyrų ir kakavos arba karšto šokolado rinkinys?

Ryto rinkiniai. Mėgstantys per šventes susiburti iki vėlumos, išaušus rytui bus itin dėkingi už vitaminų ir mineralų prisotintus gėrimus. Ieškokite jų sportininkams skirtuose skyriuose.

Darbo kalendorius. Įrašykite į jį keletą artimiausių susitikimų su bičiuliu ar prikurkite bendrų planų ateinantiems metams.

Buities prietaisai. Nuo puodų, plaktuvų ir karšto oro gruzdintuvių iki robotų siurblių – namuose visi gaminame ir tvarkomės, tad kodėl nepalengvinus kasdienybės naujais kokybiškais daiktais?

Knygos. Sielą praturtinanti dovana.

Šildančios dovanos. Minkštų pledų ir kvapnių žvakių niekada nebus per daug. Puikiai dera kartu su knyga!

Rūpestinga odos priežiūra. Suskirdusioms rankoms ir lūpoms bei radiatorių išsausintai odai drėkinančios ir maitinančios kosmetikos priemonės tikrai pasitarnaus. Ekologiški prausikliai, lūpų balzamai ir kūno kremai – puiki dovana visai šeimai.

Nepamirškite ir vaikų. Konstruktoriai, mašinėlės, pliušiniai žaislai, pieštukai, akvarelė ir bloknotas pradžiugins net didžiausią kalną dovanų gavusį vaiką. O kokios šventės be šokoladinio Kalėdų senelio?

Šaltinis
Temos
Projektas „Iš lėto į Kalėdas“
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją