Geriausias laikas pradėti galvoti apie kalėdines dovanas – iš anksto. O kas gali būti šilčiau, nei su meile išrinkta ir savo rankomis supakuota dovana.

Jei mintyse jau rikiuojate visas dovanų pakavimui reikalingas priemones, kurias dar reikia susipirkti, giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite – tegul šiais metais Kalėdos dovanoja tik malonų pasiruošimo džiaugsmą.

Dovanų pakavimo gudrybė, kuri tikrai sutaupys ir laiko, ir nervų
Šaltinis: Shutterstock

Popierinis pirkinių maišelis – vietoj dovanų pakavimo popieriaus

Tikriausiai žinote, kiek tenka pavargti ieškant būdų gražiai supakuoti nestandartinės formos dovanas. Gerai, jei Kalėdoms išrinkote knygą, o jei tai – minkštas žaislas, šiltos kumštinės pirštinės ar keli indeliai gardžių namuose gamintų uogienių?

Prekybos tinklas „Iki“ jau antrus metus iš eilės leidžia specialiai šventėms skirtus popierinius pirkinių maišelius, kuriuos tikrai panaudosite net ir nestandartinės formos dovanai supakuoti. Naudojant aplinkai draugiškus dažus, šie pirkinių maišeliai yra išmarginti įvairiais kalėdiniais raštais, todėl jums neteks sukti galvos, kaip dar pagražinti supakuotą dovaną. Įsigydami tokius maišelius savo pirkiniams, ne tik prisidėsite prie švaresnės aplinkos, bet ir vėliau turėsite žaismingą dovanų pakavimo popierių.

„Praėjusiais metais visi kalėdiniai maišeliai mūsų tinklo parduotuvėse buvo išpirkti vos per kelias savaites, dar iki švenčių, tad šiemet jų pagaminome beveik keturis kartus daugiau", – sako prekybos tinklo komunikacijos vadovė V. Budrienė.

O jei šventiškai papuoštų popierinių maišelių namuose liks ir daugiau, panaudokite juos kalėdinėms dekoracijoms gaminti. Kaip tai padaryti paprastai ir greitai, kviečiame žiūrėti projekto „Iš lėto į Kalėdas“ komandos parengtame video įraše.

Projektas „Iš lėto į Kalėdas“