„Pusiaukelė yra, o gal net truputį ir daugiau! Nors dabar silpnas vėjas mane pristabdė, bet judu į priekį. Nemažai dalykų įvyko per tas 57 dienas, daug pamačiau bei patyriau. Keista pagalvojus, kad dar prieš du mėnesius Ispanijoje pusryčiams valgiau čiuras su šokoladu. Atrodo, kad amžinybe jau esu Atlante, nors iš kitos pusės laikas čia man greičiau bėga negu bet kurioje kitoje kelionėje. Artėja Karibai, graži ir sudėtinga paskutinė atkarpa. Reikia toliau laikyti greitį ir savo režimą. Dabar 4:30 ryto, baigiu valgyti pusryčius ir čiumpu irklus. Turim 2300 jūrmyles. Nestabdom!” – savo socialinių tinklų paskyrose rašo Aurimas.

Pusiaukelę pasiekęs Aurimas Valujavičius: laikas čia bėga greičiau negu bet kurioje kitoje kelionėje
Šaltinis: Asmeninis albumas

Aurimas Valujavičius taip pat pasidalijo išskirtiniais Atlanto vandenyno vaizdais – lietuviui kompaniją palaiko būrys delfinų.

„Nepamirškite pasisveikinti su mano mažaisiais draugais po vandeniu“, – sakė A.Valujavičius.

Keliautojo plaukimą per Atlanto vandenyną realiu laiku galite stebėti ČIA.

Primename, jog pasitelkdamas tik savo jėgą, jis irkluoja Atlantu po 14 valandų per parą – vienas, be palydos ir pagalbos iš šono.

A. Valujavičiaus šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą. Tai įgyvendinęs, keliautojas taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje.