„Pasiekiau Karibus! Karibų vandenys, Karibų salos, nors tiksliau – jų regionas. Žemiau manęs, piečiau, jau yra Karibų salos. Jei pažiūrėčiau sau į dešinę, galėčiau jau matyt salas, bet dar nematau. Iki artimiausios salos maždaug 115 jurmilių. Tai tas pats kas iš Kauno pamatyti Klaipėda, truputį tolokai“, – džiugiai nusiteikęs kalbėjo A. Valujavičius.

Geros nuotaikos nestokojantis keliautojas vaizdo įrašo metu papasakojo, kad maždaug po savaitės, tikėtina, kad bus virš Puerto Riko, kur prasidės Bermudų trikampis. Jam prasidėjus, likęs kelias eis per jį.

„Tokios nuotaikos, viskas gerai. Rytoj 94-ta kelionės diena. Artėja finišas. Tikėtina, kad Majamį pasieksiu maždaug tarp balandžio 17-27 dienos, tame dešimties dienų lange. Tai yra visai realu“, – teigė keliautojas.

Karibų salas pasiekęs Aurimas Valujavičius prasitarė, kada turėtų finišuoti
Šaltinis: Asmeninis albumas

Šiuo metu A. Valujavičius artėja link Karibų salų. Jo plaukimą per Atlanto vandenyną realiu laiku galite stebėti ČIA.

A. Valujavičius šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą. Tai įgyvendinęs, keliautojas taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje.