„Kol kas nusistovėjo geri ir palankūs vėjai, tai judėti link Majamio sekasi gerai. Iki Karibų liko vos porą šimtų jūrmylių. Gal už keleto dienų pradėsiu matyti šviesas, o gal ir ne. Bet salos man neimponuoja ir faktoriaus „žemė“ pas mane visai nėra. Kelionės finalas man – Majamis ir visa kita nesvarbu. Atvirkščiai, daugiau žemės – daugiau laivybos, tai tik daugiau pavojaus man reiškia.

Aurimas Valujavičius
Aurimas Valujavičius. Šaltinis: Asmeninio albumo nuotr.

Pripratau prie vaizdo, kai matau tik vandenyną, o dėl praplaukiančių laivų kaip tik kyla mano budrumo lygis ir atsipalaidavimas dingsta. Su sveikata viskas gerai, kaip buvo ir prieš 3 mėnesius. Tik su nostalgija prisimenu sporto salę – tai vienas pirmųjų dalykų bus grįžti į ją. Daugiau nelabai ko ilgiuosi. Šiek tiek liūdna, kad kelionė eina į pabaigą“, – pasakoja 90 dienų atvirame Atlanto vandenyne irklais mosuojantis keliautojas.

Aurimo Valujavičiaus kelionė per Atlantą
Aurimo Valujavičiaus kelionė per Atlantą. Šaltinis: Asmeninio albumo nuotr.

A. Valujavičiaus plaukimą per Atlanto vandenyną realiu laiku galite stebėti čia.

Šia kelione siekiama vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą. Tai įgyvendinęs, A. Valujavičius taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje.

Aurimas Valujavičius
Aurimas Valujavičius. Šaltinis: Asmeninio albumo nuotr.

Prie kelionės per Atlantą įgyvendinimo prisideda: „Audimas“, „Armijai ir civiliams“, „Raw powders“, „Dell Technologies“, „Me2U“, „GARANT boats and yachts“, „Streikų odontologijos namai“, „Valtinė“, „Skogran“, „Tactical Foodpack“, „Dirsėjas auto“, „Sportgates“.

Aurimo Valujavičiaus kelionė per Atlantą
Aurimo Valujavičiaus kelionė per Atlantą. Šaltinis: Asmeninio albumo nuotr.

Kelionės per Atlantą informacinis partneris: pagrindinis naujienų portalas Lietuvoje – Delfi.lt.

www.DELFI.lt

Pranešimas spaudai