Darbas nuotoliu be išmaniųjų įrenginių – neįmanomas
Prie nuotolinio darbo populiarėjimo prisidėjo ir tobulėjančios išmaniosios technologijos. Pasak B. Paškevičiūtės, darbo iš namų neįmanoma įsivaizduoji be vieno iš pagrindinių gyvenimo palydovų – išmaniojo telefono. Šiais laikais išmanusis gali atstoti daugybę įrenginių – navigaciją, skaičiuotuvą, užrašų knygelę, fotoaparatą. Komunikacijos ekspertė sako, kad visos šios funkcijos prisideda ne tik prie patogesnio gyvenimo, bet ir prie efektyvesnio darbo atlikimo.
„Labai džiaugiuosi savo „Galaxy S23 Ultra“ telefonu, kadangi vaizdo skambučių kokybė yra geresnė nei kompiuterio kameros, tad labai patogu dalyvauti nuotoliniuose susitikimuose, o didelis ekranas ir integruotas „SPen“ pieštukas leidžia greitai ir patogiai rašyti tekstus, juos publikuoti. Įrenginys gali ne tik itin kokybiškai fotografuoti, bet ir iškart nuotraukas redaguoti. Iš tiesų nuostabu, kokių neribotų galimyių suteikia vos vienas daiktas, kurį visada gali turėti su savimi“, – pasakoja komunikacijos ekspertė.
B. Paškevičiūtė neslepia, kad jos turimame įrenginyje labai pasitarnauja ir ilgai veikianti baterija, dėl ko galima dirbti ilgai jo neįkraunant, o galingas procesorius leidžia užduotis atlikti kokybiškai ir greitai, lyg būtų dirbama kompiuteriu. Visgi, pasak pašnekovės, tikrai kokybiškam nuotoliniam darbui to ne visada pakanka. Idealiu atveju rekomenduojama turėti visą išmaniųjų įrenginių ekosistemą, kuri būtų susieta tarpusavyje ir užtikrintų maksimalų darbo našumą.