Finalinėje PC „Akropolis“ projekto „Gera atsinaujinti“ transliacijoje socialinių tinklų žvaigždė Kamilė Dambrauskaitė suskubo pasufleruoti, kas madinga šį šiltąjį sezoną ir į ką verta dairytis parduotuvėse.

Tradiciškai, Kamilė aplankė tris prekybos centro parduotuves, apžvelgė asortimentą ir pasidalijo asmeninėmis įžvalgomis, kas šį sezoną stovi pirmame mados plane.

Pirmoji aplankyta parduotuvė „Sizeer“, kurioje galima rasti gausų sportinės ir laisvalaikio avalynės asortimentą bei aksesuarų. Kalbėdama apie avalynės madas, Kamilė išskyrė amžina klasika laikomus „Converse“ batelius, kuriuos šį sezoną siūlo rinktis su aukštesniu aulu – esą jie puikiai derės prie plačių ilgų kelnių, paprastų džinsų ir net suknelių.

Populiarieji „chunky sneakers“, kitaip vadinami masyvūs sportiniai bateliai, anot Kamilės, vizualiai suteikia grakštesnių kojų efektą bei dėl stambesnio pado prideda kelis centimetrus ūgiui.

Su mada dirbanti mergina antruoju savo taikiniu pasirinko „Reserved“ parduotuvę.

„Nelabai mėgstu investuoti į drabužius, mielai daugiau pinigų skiriu rankinei, aksesuarams, avalynei. Drabužiai dažnai keičiasi, o tą pačią rankinę galima nešioti daugelį metų“, – teigė K. Dambrauskaitė.

Anot nuomonės formuotojos, laikai, kai populiariausios buvo tik juoda ir balta spalvos, jau praėjo. Su laiku į kasdienės mados viršūnes įsiliejo ir ryškesnės spalvos, jų, anot K. Dambrauskaitės, bijoti tikrai nereikia, o jei ryškias spalvas vilkėti nedrąsu, ji siūlo rinktis pastelinius, prigesintus atspalvius.

Vasaros sezoną, tradiciškai, karaliauja ir gėlių motyvai, todėl įsigyti bent vieną gėlėtą suknelę – geras sprendimas. Gėlėtą suknelę galite derinti ne tik su atviromis basutėmis kvadratine nosele, bet ir sportbačiais, o vėsų vakarą išgelbės ir odinė striukė.

Mados žinovė tikina, kad šią vasarą aktualūs galvos apdangalai, pavyzdžiui, skrybėlės. Tarp aksesuarų populiariausi – įvairių dydžių ir spalvų lankeliai.

Koks trendas, pagal Kamilę, galėtų niekada negrįžti? „Žeminto liemens džinsai! Dėl manęs, jų gali ir nebūti. Galėtų visas pasaulis su jais vaikščioti, bet aš – ne. Visi mano džinsai yra aukštinto liemens“, – kalbėjo mergina.

Paskutinis apsipirkimo „taškas“ – „Bershka“ parduotuvė. Apžvelgdama asortimentą, K. Dambrauskaitė pasufleravo, kad verta įsigyti bent vieną blizgią suknelę, skirtą vakarėliams. Ji puikiai derės, pavyzdžiui, prie atvirų batelių ir balto švarko.

Jei ruošiatės šventei ir norite atrodyti kaip fashionista – įsigykite atviras basutes su ilgais raišteliais ir raišteliais apriškite platėjančių kelnių apačią. Tai – absoliutus šio sezono trendas.

Ir pabaigai, tarp Kamilės rekomendacijų – švarko ir kelnių kostiumėlis, kuris jums tarnaus ne tik įvairių švenčių metų, bet ir paprastą dieną, o gal net vilkint švarką ir kelnes atskirai bei taip formuojant daug skirtingų derinių.

Kamilė Dambrauskaitė
© DELFI / Domantas Pipas
Kamilė Dambrauskaitė

Projektas „Gera atsinaujinti“ – išskirtinė galimybė ryškiausias stiliaus tendencijas, dominančias prekes ar net jų medžiagiškumą patyrinėti iš arti nepalikus namų. Taip išsamiai ir patraukliai pristatomas platus naujausių prekių spektras leis užtikrinti visų mūsų saugumą, daugiau laiko skirti sau ar savo mylimiems žmonėms, o parduotuvėje apsilankyti iš anksto žinant, ką konkrečiai norime įsigyti.

Kad vasarą sutiktume ne tik kupini naujų planų ir idėjų, bet ir atsinaujinę, PC „Akropolis“ padovanos net 40 000 vienetų 10 eurų vertės specialaus leidimo dovanų kortelių kiekvieną kartą išleidus 100 eurų prekybos centre. Tokiu būdu ne tik sutaupysime, bet ir pasipuošime šypsenomis – jos, kaip ir klasikinės drabužių kolekcijos – visada išlieka topų viršūnėse!

10 Eur vertės specialaus leidimo dovanų kortelės suteikiamos įsigijus bent vienoje Vilniaus, Šiaulių ar Klaipėdos Akropolio parduotuvėje ir/ar paslaugų teikimo vietoje prekių ir/ar paslaugų už ne mažiau kaip 100 Eur sumą. Kvitai sumuojami (ne daugiau kaip 3 parduotuvių ir/ar paslaugų teikimo vietų). Akcijoje galioja tik tos pačios dienos kvitai.

Akcijoje dalyvauja Vilniaus, Šiaulių, Klaipėdos Akropolio parduotuvių ir/ar paslaugų teikimo vietų pirkimo kvitai, išskyrus Maximos, Ermitažo, bankų, lažybų punktų, kazino, greitųjų kreditų įmonių kvitus.

Daugiau informacijos rasite paspaudę ant nuorodos.


www.DELFI.lt
1