Samsung“ ambasadorė atskleidžia – nors „TikTok“ nėra pagrindinis jos pajamų šaltinis, būdų panaudoti visus savo talentus, parodyti juos internete ir iš to užsidirbti, yra bent keli.

Monetizuoti turinį įmanoma keturiais būdais

Videografe dirbanti Aistė atvirauja – „TikTok“ yra jos hobis, tačiau turint daugiau laiko ir įdedant pastangų, socialinius tinklus, ypatingai „TikTok“, „Instagram“ ir „YouTube“, galima paversti ir pagrindiniu pajamų šaltiniu.

Pasak merginos, užsidirbti galima keliais būdais: „Pilna specializuotų kompanijų, kurios socialiniuose tinkluose pačios ieško jų turimam produktui ar paslaugai artimų paskyrų, taigi tai yra realus būdas monetizuoti savo turinį. Taip pat galima pačiam sukurti kokį nors produktą ir reklamuoti bei parduoti jį socialiniuose tinkluose. Dar vienas būdas užsidirbti – pasiūlyti sekėjams specialų, tik jiems skirtą turinį, kurį jie gali matyti finansiškai remdami kūrėją per atitinkamas platformas“.

Tiesa, mergina pažymi, kad norint piniginių rezultatų pasiekti greitai, pirmiausia reikėtų investuoti daugiau laiko paties turinio paruošimui. „Nuosekliai keliant jau paruoštą turinį į savo paskyrą, manau, pirmųjų rezultatų galima pasiekti per porą mėnesių“, – atskleidžia populiarumo „TikTok“ susilaukusi mergina.

Digital IceTea – Aistė Dringelytė
Digital IceTea – Aistė Dringelytė.

Trys taisyklės norint sukurti populiarų vaizdo įrašą

Digital IceTea kuriami „TikTok“ vaizdo įrašai prikausto dėmesį nuo pirmos iki paskutinės sekundės. Paprašyta pasidalinti praktiniais patarimais, padėsiančiais sukurti sėkmingą „TikTok“ vaizdo įrašą, Aistė neabejoja, kad kiekvienas jis gali būti sėkmingas, – tereikia kurti pagal „TikTok“ algoritmo taisykles.

„Viena iš svarbiausių taisyklių čia yra peržiūros laikas ir skaičius. Tad pirmoji gali būti „Kabliuko“ taisyklė, kitaip tariant, – vaizdo įrašas turi sudominti per pirmąsias 3 sekundes ir kuo ilgiau išlaikyti žiūrovą įrašo neišjungiant. Antrasis algoritmui patinkantis dalykas, pasak Aistės, yra diskusijų kėlimas komentarų skiltyje, – kuo daugiau komentarų, tuo daugiau automatinių parodymų dar didesnei auditorijai. Trečioji taisyklė – vaizdo įrašų aprašymuose naudoti nišines grotažymes ir įrašus kelti aktyviausiu savo sekėjų metu.

Digital IceTea – Aistė Dringelytė
Digital IceTea – Aistė Dringelytė.

Pasakodama apie technines priemones, „TikTok“ žvaigždė džiaugiasi, kad idėjų kūrybai pilna internete – tereikia atsirinkti aktualiausias ir pritaikyti jas savo kuriamam turiniui. „Techniškai viskas, ko reikia – tik visus kūrėjo sumanymus galintis išpildyti telefonas“, – teigia Aistė ir atskleidžia, kad šiuo metu naudojasi pažangiausiu „Samsung“ istorijoje „Galaxy S22 Ultra“ flagmanu, pasižyminčiu neįtikėtina galia, itin ištverminga baterija ir bet kokį apšvietimą įveikiančia kamera.

Praktiški patarimai, kaip išgauti maksimaliai gerą turinį su telefono kamera

Siekiantiems maksimaliai kokybiško turinio, „Samsung“ produktų ekspertė Aurelija Krivickaitė dalijasi patarimais, kaip dar plačiau išnaudoti naujausio „Galaxy S22 Ultra“ kamerų galią.

Digital IceTea – Aistė Dringelytė
Digital IceTea – Aistė Dringelytė.

Fotografuokite 108MP režimu. Įrenginyje integruota 108 megapikselių kamera fiksuoja įspūdingos raiškos vaizdus. 108MP nuotraukos turi daugiau informacijos apie užfiksuotą kadrą bei gali užimti net ir 30MB jūsų telefone, tad šis režimas nėra automatinis. Norėdami jį įjungti, prieš fotografuojant pasirinkite nuotraukos formatą „108MP“.

Aktyvuokite „Scene Optimizer“. Geriausias rezultatas su mažiausiai pastangų. Kameros nustatymuose esanti „Scene Optimizer“ funkcija automatiniam nuotraukų redagavimui pasitelkia dirbtinį intelektą, todėl tobulesniais įrašais iš karto galima pasidalinti socialiniuose tinkluose.

Sureguliuokite vaizdo įrašus su „Auto Frame“. „Galaxy S22“ serija ne veltui vadinama sumania. Naujausiame flagmane esanti „Auto Frame“ automatinio kadravimo funkcija leidžia vaizdo įrašo metu sekti iki 10-ies žmonių judesius, taip išlaikant visą grupę centre. Taip pat galite pasirinkti vieno žmogaus išlaikymą centre ir jam skirti didžiausią dėmesį vaizdo įraše. Norėdami įjungti „Auto Frame“, vaizdo įraše aktyvuokite geltoną piktogramą, esančią dešiniajame lango kampe.

Pagaukite 8K akimirkas. Šis telefonas gali filmuoti dar aštresnius ir ryškesnius vaizdo įrašus. Viskas, ką reikia padaryti, tai vaizdo įraše, viršuje, pasirinkti filmavimo rezoliuciją ir nustatyti 8K raišką ir kamera pradės filmuoti 8K raiška.

Vieno mygtuko paspaudimu turėkite geriausias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Viena populiariausių ir labai gerai Galaxy vartotojams atpažįstamų kameros funkcijų – „Single Take“, kuri yra ir S22 serijoje. Vieno mygtuko paspaudimu turėsite dirbtinio intelekto atrinktas kokybiškiausias nuotraukas ir įvairius vaizdo įrašus: „Rewind“, „Boomerang“ ir kt.

Išsaugokite naujausius filtrus. Argi nebūtų nuostabu, jei išmanusis sumaniai prisimintų paskutinius naudotus kameros nustatymus? „Galaxy S22 Ultra“ tai gali: tereikia kameros nustatymuose pasirinkti „Settings to keep“.

Užsakymo nr.: PT_89965703