„Kadangi vaizdo įrašai kasdien užima vis didesnę mūsų laisvalaikio dalį ir netgi pamažu tampa pagrindine komunikacijos forma, esame įsitikinę, kad pačios patraukliausios planšetinio kompiuterio savybės yra didelis ekranas bei mobilumas. Ilgametė „Samsung“ patirtis, kuriant inovacijas mobiliųjų prietaisų rinkoje, leido vartotojams sukurti iki smulkmenų apgalvotą „Galaxy Tab S8“seriją, o su „Galaxy Tab S8 Ultra“ – netgi išplėsti planšetinio kompiuterio galimybių ribas“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Įrenginiai, kurie nepaliks abejingų

„Galaxy Tab S8 Ultra“ – aukščiausios klasės planšetinis kompiuteris. Itin didelis 14,6 colio įstrižainės „Super AMOLED“ ekranas ir 120Hz atsinaujinimo dažnis, kartu su serijos istorijoje ploniausiais ekrano rėmeliais, suteikia galimybę vartotojui mėgautis naudojimosi patirtimi žaidžiant, žiūrint filmus ar tiesiog naršant internete. Tuo metu 30 proc. įbrėžimams ir 40 proc. lenkimui atsparesnis sustiprinto aliuminio rėmas leis nebijoti „Galaxy Tab S8 Ultra“ pasiimti su savimi į bet kokią išvyką ir šiomis maloniomis veiklomis mėgautis visur, kur tik užsigeisite.

Dviguba 12 megapikselių kamera leis turėti 4K kokybės vaizdo skambučius. „Samsung“ automatinio kadravimo technologija, pasitelkdama dvi kameras ir išmanią programinę įrangą, vaizdo skambučio metu automatiškai išlaiko jus kadro centre, jums judant, bei patolina vaizdą, kad į kadrą sutalpintų prie jūsų prisijungusius žmones. Tam, kad jūsų balso kokybė neatsiliktų vaizdo, „Galaxy Tab S8 Ultra“ aprūpintas trimis itin jautriais mikrofonais, naudojančiais pažangią nepageidaujamų foninių garsų slopinimo technologiją. Be to, visuose „Galaxy Tab S8“ serijos modeliuose esantys keturi „Dolby Atmos®“ garsiakalbiai užtikrins, kad kiekvienas jūsų ausis pasiekiantis garsas būtų ypač aiškus ir neiškraipytas.

Naujas galios standartas

Nesvarbu, ar norite atskleisti savo menišką pusę, nepatiriant jokių strigimų pasinerti į greitos reakcijos reikalaujančius žaidimus, ar tiesiog sklandžiai dirbti su daug programų vienu metu, „Galaxy Tab S8“ galios užteks viskam. Serijos istorijoje galingiausias naujausios 4nm technologijos procesorius kartu su tinkamu kiekiu operatyviosios ir vidinės atminties padės šiems planšetiniams kompiuteriams susidoroti su kiekviena užduotimi. Prie to taip pat prisidės dvigubai našesnis Wi-Fi 6E bei greitas ir saugus „Galaxy“ 5G ryšys.

Tam, kad visada būtumėte pasiruošę kasdieniams iššūkiams, „Galaxy Tab S8“ serija siūlo visą dieną neišsikraunančią bateriją, galinčią atlaikyti net ir ilgiausią filmų maratoną. Papildyti naujųjų planšetinių kompiuterių bateriją taip pat neužtruks – 45W galios itin greitas įkrovimas akumuliatorių iki 100 proc. įkrauna vos per 80 minučių. Beje, jei jūsų išmanusis telefonas ar kitas įrenginys išsikrautų, didelė baterija gali pasitarnauti kaip nešiojamas įkroviklis – tiesiog sujunkite šį planšetinį kompiuterį su išsikraunančiu įrenginiu, panaudodami USB-C laidą.

Turinio kūrėjams turėtų patikti kartu su „Galaxy Tab S8+“ ir „Galaxy Tab S8 Ultra“ vartotoją pasiekiantis patobulintas „S-Pen“ rašiklis, naudojantis nuspėjimo algoritmą dar mažesnei delsai. Dėl to šio rašiklio braukimas per ekraną primena rašymą ant popieriaus. Kadangi „Galaxy Tab S8 Ultra“ taip pat suteikia galimybę įrašinėti vaizdą 4K raiška tiek galine, tiek priekine kameromis, vaizdo įrašų kūrėjai ir transliuotojai gali planšetiniu kompiuteriu įrašinėti vaizdo pamokas ir žaidimų eigą. Įrašytas vaizdo turinys itin paprastai redaguojamas „Luma Fusion“ programėlėje, naudojant „S-Pen“ rašiklį.

Galaxy TABS8 Serijos įrenginiai
Galaxy TABS8 Serijos įrenginiai.

Lengvesnė kasdienybė su „Galaxy“ ekosistema

„Galaxy Tab S8“ seriją galima puikiai integruoti į visą „Galaxy“ ekosistemą, suteikiant galimybę dar patogiau naudoti kelis „Galaxy“ įrenginius kartu. Šiuose planšetiniuose kompiuteriuose veikianti „One UI Tab 4“ vartotojo sąsaja siūlo patikimą ir intuityvią patirtį, pastangų nereikalaujantį sujungimą bei išmanias integracijas, kurios tarpusavyje sujungia jūsų „Tab S8“, išmanųjį telefoną ir asmeninį kompiuterį.

Kai netikėtai pajuntate įkvėpimą ar reikia greitai užsirašyti priminimą, darykite tai „Galaxy Tab S8“ įdiegtoje „Samsung Notes“ aplikacijoje, naudodami „S-Pen“ rašiklį, ir vėliau šiuos užrašus lengvai peržiūrėsite savo telefone. Tuo metu „Quick Share“ funkcija padės dalintis nuotraukomis, vaizdo įrašais ir kitais failais tarp „Galaxy Tab S8“ ir „Galaxy S22“ du kartus greičiau, o „Auto Switch“ dėka jūsų „Galaxy Buds“ ausinės automatiškai persijungs nuo „Galaxy S22“ telefono prie „Galaxy Tab S8“, priklausomai nuo to, kurį įrenginį tuo metu naudojate.

Patobulinta „Samsung DeX“ aplinka suteiks galimybę „Galaxy Tab S8“ įjungti kompiuterio režimą, kuriame aplikacijų langai nuo šiol gali būti permatomi, o speciali „DeX Mirroring“ funkcija leidžia dalintis planšetiniame kompiuteryje matomu vaizdu išoriniame ekrane. Visa tai padeda „Galaxy Tab S8“ naudotis lyg visaverčiu asmeniniu kompiuteriu.

Naujieji „Samsung“ planšetiniai kompiuteriai taip pat apsaugoti rinkoje pirmaujančia „Samsung Knox Vault“ platforma, kuri izoliuoja įrenginyje saugomą informaciją nuo operacinės sistemos, taip apsaugodama jautrius vartotojo duomenis nuo vagystės. Siekdama vartotojams suteikti geriausią įmanomą naudojimosi patirtį ir saugumą visą įrenginio naudojimo laikotarpį, bendrovė įsipareigoja „Galaxy Tab S8“ suteikti iki keturių „Android“ operacinės sistemos versijų atnaujinimų ir penkerius metus teikti saugumo pataisymus.

„Samsung Galaxy Tab S8“ serijos išankstiniai užsakymai prasidės jau nuo vasario 9 dienos. „Galaxy Tab S8“ ir „Tab S8+“ pirkėjai galės rinktis iš dviejų elegantiškų korpuso atspalvių – grafito ir rožinio aukso, o „Galaxy Tab S8 Ultra“ bus siūlomas nesenstančios grafito spalvos.

Daugiau informacijos apie „Galaxy Tab S8“ planšetinius kompiuterius: https://www.samsung.com/lt/

Užsakymo nr.: PT_89901697