Indrės Kavaliauskaitės nuotykiai Niujorke: po skrydžio sraigtasparniu buvo įkalinta neaiškiame rajone

Televizijos ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė ką tik grįžo iš kelionės pasaulio sostinėje Niujorke. Ten Indrė patyrė išskirtinių nuotykių – po skrydžio sraigtasparniu ji buvo įkalinta neaiškiame rajone, kai ilgas traukinys perkirto kelią tarp sraigtasparnio pakilimo aikštelės ir pagrindinės gatvės. Indrei teko apibėgti visą traukinį, kad galėtų grįžti.
Persirenginėdamas gatvėje nieko nenustebinsi

Niujorkas – viena ikoniškiausių miesto fotografijos arenų pasaulyje. Jame gausu tiek miesto, tiek gamtos vaizdų, tad spalvingų nuotraukų į Niujorką atvyko ir I. Kavaliauskaitė.

„Kai miestas – viena didelė, spalvinga ir šviečianti fotostudija, tikslas nesunkiai įgyvendinamas. Kad ir kiek kartų čia lankyčiausi, kaskart norisi įamžinti kiekvieną vietą, kiekvieną kampą ir dar spėti pasimėgauti kiekviena minute“, – sako laidų ir renginių vedėja.

Indrė pasakoja, kad dėl laiko stokos persirenginėti teko tiesiog gatvėje.

„Iš pradžių atrodė juokingai nešiojama palapinės tipo būdelė skirta modeliams persirengti, bet kai tokių pamačiau daugiau – supratau, jog Niujorkui tai absoliučiai įprastas dalykas. Juokais sakiau, jog keisčiausia Niujorke yra tiesiog būti normaliu“, – įspūdžiais dalijasi televizijos žvaigždė.
Įkalinta neaiškiame rajone

I. Kavaliauskaitė patikina, kad Niujorkas – daug daugiau nei tik ryškios šviesos ar vieta įspūdingoms fotosesijoms. Ji jau spėjo patirti neeilinių nuotykių, kurie dar ilgai išliks atmintyje.

Tik filmuose matytus saulėlydžio Niujorke vaizdus dangoraižių fone Indrė stebėjo skrydžio sraigtasparniu metu. Visgi skrydis virš vieno didžiausių miestų pasaulyje neapsiėjo be iššūkių.
„Palydėjus saulę ir parskridus po apžvalginio skrydžio, grįžti į Manheteną iš pradžių atrodė neįmanoma. Beprotiškai ilgas traukinys perkirto kelią tarp sraigtasparnio pakilimo aikštelės ir pagrindinės gatvės – traukinys vežantis Niujorko šiukšles tiesiog sustojo visai nakčiai. Taksi iki manęs atvykti nebegalėjo, o aš tarsi įkalinta kažkokiame krovininių konteinerių rajone. Teko apibėgti visą traukinį, kurį sudarė apie 30 vagonų, ir kažkokiomis laukymėmis pereiti pėsčiomis į gatvę“, – apie savo patirtį pasakoja nuomonės formuotoja.

Visgi skrydis sraigtasparniu tikrai sužavėjo – jos „Samsung Galaxy Flip4“ telefono galerija pasipildė žadą atimančiais kadrais.

„Šimtai spalvingų nuotraukų mano telefone, bet pačius gražiausius vaizdus ir patyrimus vis tiek visada saugosiu savo atmintyje“, – sako Indrė.


Spektaklis, kuriame draudžiama turėti telefoną

Anot jos, nuotykiai laukia ne tik ekstravagantiškose pramogose, bet ir įprastose turistinėse veiklose. Indrė lankėsi interaktyviame spektaklyje „Sleep no more“. Spektaklio veiksmas vyksta penkių aukštų viešbutyje, kuriame žiūrovai randa ne tik viešbutį, bet ir miško erdvę, gatves, pobūvių salę ir net psichiatrinę ligoninę. I. Kavaliauskaitė sako, kad į šį spektaklį vienareikšmiškai verta užsukti viešint Niujorke.

„Vos įžengus į tamsias spektaklio erdves visų dalyvių telefonai užrakinami rankinėse su spynelėmis, visiems išdalinamos vienodos kaukės ir visi renkasi, kur eiti, kurias scenas stebėti, kur dalyvauti ir kurią istorijos dalį sekti. Spektaklis pastatytas remiantis Šekspyro „Makbetu“, bet jame kartais galima pasijusti it Hičkoko filme. Ten negalima kalbėti ir per tris valandas reikia pačiam sudėlioti visas spektaklio puzlės detales“, – spektaklio įspūdžiais dalijasi žinoma moteris.

reklama
×