30 metų iki šiandien

Naujo klipo filmavimo užkulisių Trakuose nepraleidusi projekto „30 metų iki šiandien“ komanda geros nuotaikos įsikrovė mažiausiai savaitei. V. Stakėnas prisipažįsta: gavęs kvietimą prisijungti ir tapti pagrindine vaizdo klipų žvaigžde ilgai tikrai nedvejojo, o ir ne vieną valandą trukusių filmavimų metu jautėsi puikiai – tarsi mažesnio mastelio Holivudo aikštėje.

„Man, kaip muzikantui, labai patiko idėja, todėl kaipmat sutikau. Juk tai buvo pirmas kartas Lietuvoje, kai reklamoje panaudota kantri muzika. Džiaugiuosi ir nekantrauju pamatyti galutinį jau antrojo vaizdo klipo rezultatą“, – sako atlikėjas.

Besišnekučiuodami su V. Stakėnu apie muziką, be abejonės palietėme ir maisto temą – juk netrukus dienos šviesą išvysiantis klipas skirtas gimtadieniui, o koks gimtadienis be vaišių! Atlikėjas atvirai prisipažino: šefas iš jo paties – ne koks, tad už maisto gaminimą namuose atsakinga yra žmona.

„Labai vertinu žmones, kurie moka gaminti, o pats esu geras kitų gaminamo maisto vertintojas. Kai tikrai skanu, iš manęs galima sulaukti komplimentų, kai nelabai, tuomet dažniausiai patyliu“, – juokiasi kantri muzikos atlikėjas.

Kuo V. Stakėnas ketina nustebinti žmoną artėjančio jos gimtadienio proga ir koks patiekalas yra jo mėgstamiausias, kviečiame pažiūrėti mūsų parengtame vaizdo reportaže.